Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biznes dla młodych
Autor Wiadomość
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Biznes dla młodych
Zaczynając swój biznes warto już na samym początku warto pomyśleć o wielu istotnych kwestiach. Jedną z nich będzie z pewnością projektowanie aplikacji internetowych swift . Moim zdaniem takie działania warto zlecić fachowcom, którzy zajmują się takimi tematami na co dzień. Dobrze jest poczytać sobie na temat rozwiązań obecnie oferowanych na rynku.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2019 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luca185
Member
***

Liczba postów: 193
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Biznes dla młodych
Biznes ma różne oblicza. Młodzi czy starsi go prowadzą, mogą być fachowo prowadzone. Warto jednak w firmie zaopatrzyć się w program do fakturowania. Widziałam ciekawy na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Ma bogate funkcje i wydaje mi się,że sprawdzi się pod wieloma względami. Wiele osób szuka takich ciekawych rozwiązań.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2019 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 410
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Biznes dla młodych
Moim zdaniem każdy powinien zainwestować w taki biznes o tematyce, na której bardzo dobrze się zna. W przeciwnym razie to może się nie udać. Posiadając firmę już na samym początku warto przemyśleć sobie temat oprogramowania, które ma na celu usprawnienie funkcjonowania danego biznesu. Takie rozwiązania wdrażają nawet w przychodniach lekarskich. Tutaj popularny coraz bardziej staje się Medchart. Na jego temat wiele ważnych informacji znajduje się na https://medchart.pl/oprogramowanie . Daje ono wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy. Umawianie wizyt według kalendarza, wystawianie elektronicznych recept czy generowanie dokumentów to zaledwie kilka z zalet, jakie posiada ten programu.

Moje poprzednie tematy:
29-01-2020 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #34
RE: Biznes dla młodych
Oj, jest naprawdę bardzo dużo różnych biznesów, które mogą zainteresować młodych. Trzeba tylko wiedzieć, jak szukać i trzeba sprawdzić, czy dany biznes, w danym regionie się sprawdzi. Jeśli już to się uda, to poszukajcie lokalu. Na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale znajdziecie do dyspozycji lokale na wynajem, jak i na sprzedaż.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2020 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Biznes dla młodych
Sporo młodych przykładowo decyduje się na otwarcie sklepu internetowego lub też prowadzenie sprzedażowej transmisji live. Fajnie się to sprawdza, ale trzeba się przygotować odpowiednio do tego. Warto tutaj wspomnieć chociażby o firmie https://folia-stretch.pl/ , która oferuje takie artykuły jak stretch folia, która z pewnością przyda się do pakowania towaru.

Moje poprzednie tematy:
18-06-2021 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Biznes dla młodych
Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę ciekawy, jednak jeżeli zdecydujesz się na prowadzenie innego rodzaju działalności nie zapomnij sprawdzić informacji o Outsourcing IOD

Moje poprzednie tematy:
18-08-2021 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Biznes dla młodych
Dla mnie branża handlu okazała się bardzo trafna dowiaduje się teraz o takich modelach jak feedback sara i tym podobne żeby móc lepiej rozumieć potrzeby moich klientów przez co będę w stanie powiększyć zyski. Mamy tutaj na forum jakichś handlowców?

Moje poprzednie tematy:
17-09-2021 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: Biznes dla młodych
To bardzo ważne kwestie, więc warto podejść do tematu w sposób kreatywny. Dzisiaj wiele osób stawia na własny sklep internetowy, co mnie zresztą nie dziwi. Wystarczy zajrzeć do https://www.cstore.pl/gotowy-sklep-internetowy/ by przekonać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości.

Moje poprzednie tematy:
    17-09-2021 11:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kotar
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 524
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: Biznes dla młodych
    To bardziej złożone kwestie, więc moim zdaniem warto byłoby się zastanowić, na co realnie postawić w kontekście rozwoju własnego biznesu. Na stronie https://magazynprzedsiebiorcy.pl/czym-jest-saas czytałem więcej na temat systemów wspierających. Myślicie, że to dobra opcja?

    Moje poprzednie tematy:
      21-02-2022 13:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lilka91
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,116
      Dołączył: May 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #40
      RE: Biznes dla młodych
      Mnie ostatnio zainteresował temat ulga dla klasy średniej polski ład. Troche poczytałam, pogadałam z księgową i coś nie coś ogarniam w tym temacie. Prowadzę firmę i chcę być na bieżąco z różnymi zmianami podatkowymi.
      Moje poprzednie tematy:


      jaka mata piankowa dla niemowlaka
      08-05-2022 17:44
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        rzeczy dla maluszka Tapikur 117 20,294 26-03-2024 13:57
      Ostatni post: dajuber
        Szkolenia dla praconików Tapikur 17 3,054 06-03-2024 21:28
      Ostatni post: danosia

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS