Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie macie hobby?
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #101
RE: Jakie macie hobby?
Jeżeli twoim żywiołem jest woda, to warto postawić na sporty wodne. Jednym z nich jest surfowanie. Surfując znajdziesz się możliwie najbliżej, wody, poczujesz adrenaline .Zanim jednak oddamy się sportowej pasji , warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Tutaj gosup.pl możesz sprawdzić ofertę na tego typu sprzęt.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2023 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xaviero
Member
***

Liczba postów: 195
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #102
RE: Jakie macie hobby?
W okresie letnim sporo na piasku gramy w piłkę, a na wakacje piłka plażowa tutaj http://bramki-sportowe.pl/pilka-nozna-pl...w-pigulce/ macie fajny opis tej gry zespołowej.

Moje poprzednie tematy:
    29-08-2023 12:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marta82
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 8
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #103
    RE: Jakie macie hobby?
    W dzisiejszych czasach trzeba znaleźć sobie jakieś hobby, a możliwości mamy bardzo duże. Wszystko będzie zależało od tego co nas fascynuje. Najlepsze co możemy to nauczyć się czegoś nowego bo jednak pewne umiejętności są cenione. Jednym z lepszych przykładów jest nauka malowania. Mam znajomą, która w dłuższej perspektywie przekształciła pasje w dodatkowe źródło dochodu. Przecież to żaden problem sprzedać w internecie swoje obrazy. W zasadzie to wszystkie potrzebne szkolenia by rozpocząć swoją przygodę znajdziemy za darmo. Jedyna inwestycja to zakup takich akcesoriów jak pędzle do malowania artystycznego - https://www.sklepmatejko.pl/pedzle-i-pedzelki Oczywiście musimy dobrać je do stylu w jakim mamy zamiar malować więc to kwestia trochę indywidualna.

    Moje poprzednie tematy:
      05-09-2023 21:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lirk
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,362
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #104
      RE: Jakie macie hobby?
      Moje hobby to źródło nie tylko rozrywki, ale i inspiracji. Ostatnio odnalazłem się w fascynującej lekturze "Siła ciężkości" https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacj...ciezkosci/ Iwony Górskiej. To niezwykłe doświadczenie literackie, które dodaje koloru naszemu życiu.

      Moje poprzednie tematy:
      22-09-2023 11:21
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda676
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,824
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #105
      RE: Jakie macie hobby?
      Wiele osób posiada takie hobby, jak aktywność, różne sporty, czy np. sporty wodne. Gdybyście byli zainteresowani, to zwróćcie uwagę na stronę www.gosup.pl . Możecie znaleźć tam akcesoria potrzebne do pływania deską SUP. Można powiedzieć, że w Polsce jest to raczej nowość, ale spodobała się ona już wielu osobom i w tym sezonie na pewno cieszyła się sporą popularnością. A Wy pływaliście kiedyś deskami SUP? Podoba się Wam taki rodzaj aktywności?

      Moje poprzednie tematy:
      26-10-2023 06:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dudson
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #106
      RE: Jakie macie hobby?
      Uwielbiam spędzać czas na czytaniu książek - to moje ulubione hobby. Ostatnio skończyłem thriller "Niekończąca się wojna: walka dwóch braci" Króla Ryszarda i muszę przyznać, że byłem naprawdę zafascynowany tą opowieścią. To świetny sposób na ucieczkę od rzeczywistości i przeżycie niesamowitych przygód.

      Moje poprzednie tematy:
      03-11-2023 12:12
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      devlin
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 366
      Dołączył: Dec 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #107
      RE: Jakie macie hobby?
      Dla tych, którzy trenują MMA lub boks, polecam artykuł na esopot.pl. Znajdziesz tam informacje, gdzie można kupić dobry sprzęt. Link do artykułu: https://esopot.pl/pl/676_artykuly-sponso...oksu-.html Może to być pomocne w wyborze właściwego sprzętu.

      Moje poprzednie tematy:
      25-11-2023 16:55
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dajuber
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 3,313
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #108
      RE: Jakie macie hobby?
      W poszukiwaniu włóczek, akcesoriów i sznurków dziewiarskich o bardzo bogatej gamie kolorystycznej i niezwykle przystępnej cenie polecam zajrzeć do sprawdzonego miejsca jakim jest https://dashart.pl/kategoria-produktu/wl...aksamitek/

      Moje poprzednie tematy:
      05-02-2024 16:23
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jakie rolki na początek? UroczaDekoratorka 22 71,851 13-06-2022 23:44
      Ostatni post: charlotte
        Macie jakieś sensowne sprawdzone peptydy miki789 1 453 13-05-2022 09:56
      Ostatni post: pawelpruski

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS