Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za gruba żeby pracować
Autor Wiadomość
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Za gruba żeby pracować
Ma pracować w domu tylko dlatego, ze jest gruba? No bez przesady! Weź się za siebie, ćwicz, zmień myślenie, pokochaj siebie kobieto bo się wykończysz! Poczytaj porady dla pracowników na http://poradnikpracownika.pl/ Widziałam tam artykuł o motywacji i pewności siebie, myślę, że ci się przyda Smile

Moje poprzednie tematy:
21-03-2016 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,430
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Za gruba żeby pracować
Jak dla mnie to wszystko zależy od człowieka i tego, czy naprawdę nie jest zdolny do pracy czy po prostu chce wyzyskać państwo "bo może". jest przecież wielu ludzi, którzy chcieliby pracować, ale nie mogą, albo mają takie ograniczenia, że to co im pozostaje nie jest dla nich. Oczywiście jestem za tym, by wszyscy byli jakoś produktywni i starali się żyć jak mogą, ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, nazywając ich nierobami żyjącymi na koszt państwa.

Moje poprzednie tematy:
    11-04-2016 09:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Czekan
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 23
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Za gruba żeby pracować
    bo wg mnie powinno się zmienić te stereotypy, nie każdy ma zdrowie na to, żeby być szczupłym, ludzie biorą sterdy, leki po których zbiera się woda w organizmie, jest zwiększone łaknienie i to robi swoje. A Ci co są szczupli i patrzą na takie osoby otyłe mają jedno w głowie, że te osoby o siebie nie dbają, co nie jest prawdą. Zamiast produkcji lalek barbie proponują inną serię lalek, naturalną!

    Moje poprzednie tematy:
      20-04-2016 12:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maturzysta
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 419
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Za gruba żeby pracować
      też radzę wziąć się za siebie, a jak sama nie potrafisz to do dietetyka idź. Może powinnaś mieć zrobione wyniki. Aby się nie nudzić to pracuj w domu. Możesz np prowadzić małą księgowość. Świetny jest program wfirma https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Księgowość online to prosty w obsłudze program. W tej chwili w promocyjnej cenie.
      Zacznij żyć dziewczyno, bo użalanie się nad sobą ci nie pomoże.

      Moje poprzednie tematy:
      25-04-2016 12:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      MarTyna
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 20
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Za gruba żeby pracować
      Każdy na prawo do pracy, gruby, chudy, niski, wysoki, szczupły, blondyn, rudy... Waga nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli ktoś chce pracować, to będzie pracować, nawet i zdalnie.

      Moje poprzednie tematy:
        21-05-2016 23:10
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS