Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont łazienki.
Autor Wiadomość
Kitin
Member
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Remont łazienki.
Niby prosta sprawa, ale jak dochodzi co do czego i trzeba dokonać zakupów to można się pogubić. Ilość produktów na rynku jest ogromna, pomocne mogą być tego typu artykuły - http://glazuragniezno.pl/lazienki-poznan w których sporo odpowiedzi można znaleźć, nie mniej czy macie jakieś sprawdzone sposoby dobierania i wybierania produktów ?

Moje poprzednie tematy:
19-03-2017 01:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Remont łazienki.
Łazienki to nie tylko zamknięte pomieszczenia odizolowane od mieszkań,lecz z czasem zmian technologicznych stały się one również w pełni wysoko jakościową dekoracje mieszkań i domów. Dlatego też zastosowaliśmy wysokiej jakości produktów SCHLUTER-SYSTEM http://techsystems.pl/ pozwoliło nam na wykonanie wysokiej jakości technicznej i estetycznej łazienki i dopasowanie ich do standardu mojego mieszkania.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2017 04:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mar35
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Remont łazienki.
Można wykonać klasyczny zestaw prac remontowych i zainwestować minimum środków, ale coraz częściej warto zainwestować więcej kasy i cieszyć się świetnym pomieszczeniem w pełni funkcjonalnym i praktycznym. Ważne żeby zadbać o szczegóły oraz odpowiedni poziom instalacji wodno-kanalizacyjnych jak też innych instalacji czy sprzętów łazienkowych

Moje poprzednie tematy:
05-05-2017 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasperek
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Remont łazienki.
Zastanów się może nad skorzystam z pomocy jakiegoś specjalisty w tej sprawie. Zwykły człowiek raczej Ci w tym nie pomoże...
Moje poprzednie tematy:


    Niestety, brak chęci do życia nie wystarcza, by mieć ochotę na śmierć.
    06-05-2017 15:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Remont łazienki.
    Nie lubię remontów, a własciwie sprzątania po nich.
    Niestety czeka nas w najbliższym czasie spory remont i chyba artykuły metalowe zamówimy na http://normazet.com.pl/ Hurtownia Normazet ma świetną ofertę i przystepne ceny Mam nadzieje ze maz kupi tam wiekszosc potrzebnych rzeczy i nie będzie trzeba latać co chwilę po coś

    Moje poprzednie tematy:
    07-05-2017 22:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zuzia17
    Member
    ***

    Liczba postów: 88
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Remont łazienki.
    Też mi się szykuje jakiś mały remont bo mam jakieś bulgotanie podczas spuszczania wody i muszę jakoś rozwiązać ten problem. Znalazłam już co prawda kilka przyczyn na stronie Castoramy i teraz musze je pokazać mężowi może coś z tego wybierze i trafi odpowiedni Smile

    Moje poprzednie tematy:
    18-05-2017 11:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Remont łazienki.
    Ja myślę że dobrze jest też postawić w łazience na praktyczność. No uu nas jest np. wanna ale z opcją przysznica i jest to bardzo praktyczne bo nie trzeba mocno tęsknić za kąpielą w wannie tylko jeśli najdzie ochota to można. Mi się też bardzo podoba łącznie kontrastowych kolorów w łazienkach. Czasami wystarczą same dodatki. Np ostatnio na http://desideradesign.pl/ rzuciły mi się w oczy bardzo fajne koszyczki do łazienki. Wiecie takie na kosmetyki itd. Bardzo mi się spodobały bo dzięki temu wszystko ma swoje miejsce a nie tak jak zwykle u mnie to bywa wszystko lezy na wierzchu...

    Moje poprzednie tematy:
    25-05-2017 04:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Elizka
    Member
    ***

    Liczba postów: 187
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Remont łazienki.
    Kupuję tam gdzie są najlepsze produkty. Ostatnio kupiłam baterię łazienkową na http://swiatlazienek.com.pl elegancka i solidna. Shy

    Moje poprzednie tematy:
      05-06-2017 16:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fiona11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 822
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Remont łazienki.
      Łazienka to według mnie to jedno z najtrudniejszych pomieszczeń jeśli chodzi o wszelkiego typu remonty. Z reguły pomieszczenia nie są przestronne i trzeba zadbać o odpowiedni wybór mebli i sprzętu, tak by zachować odpowiednią przestrzeń do swobodnego poruszania się. Mnie też niebawem czeka remont i poszukuje właśnie nowych mebli i armatury. Wpadła mi w oko ta umywalka nablatowa kompozytowa https://sklep-archjudyta.pl/produkt/nadj...0cm-biala/. Podoba mi się jej klasyczny wygląd, myślę, że będzie odpowiednia do większości aranżacji.

      Moje poprzednie tematy:
      05-06-2017 19:36
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      marcin.r
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 33
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Remont łazienki.
      Receptą na zazwyczaj niewielkie rozmiary łazienek są szklane kabiny prysznicowe - takie jak np. w galerii realizacji firmy Majster Glass - majsterglass.pl/galeria/kabiny-prysznicowe. Najlepiej bez brodzika, z odpływem liniowym. Przynajmniej optycznie nie ograniczają przestrzeni. W ogóle wykonanie całej łazienki w szkle - szklane panele na ścianach, sporo luster, szklane blaty itd. dodaje jej głębi i nie czujemy się osaczeni przez ściany na tych kilku metrach kwadratowych. A do tego jaki efektowny wygląd Smile

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2020 07:15 przez marcin.r.)
      23-06-2017 09:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Projekt łazienki Katowice daniel4437878 2 152 26-03-2024 12:37
      Ostatni post: dajuber
        remont zakupy karumas 11 670 02-02-2024 12:05
      Ostatni post: barto776

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS