Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Autor Wiadomość
wotciarz
Senior Member
****

Liczba postów: 339
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Jeśli chcecie kupować mieszkanie to tylko z rynku pierwotnego. Kupowanie mieszkania w starym bloku z lat 70-80 jest nieopłacalne. Ja własnie rozważam zakup mieszkania na warszawskim Mokotowie na osiedlu Mozaika https://www.mozaikamokotow.pl . W ofercie sa mieszkania od 25 mkw do 150mkw (1-5 pokoi), o ponadstandardowej wysokości (ponad 3m), komfortowe, z loggiami/tarasami lub ogrodami. Osiedle ma sporo zieleni, wygodne i oświetlone alejki a także miejsca parkingowe dla mieszkańców. To idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać w zacisznym miejscu ale w niedalekiej odległości od centrum.

Moje poprzednie tematy:
21-12-2017 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
A ja z mężem zastanawiamy się by kupić apartament w Krakowie. Wstępnie już przejrzeliśmy oferty takich mieszkań i bardziej nas zainteresowały apartamenty nieduże na tej stronie- http://apartamentywielicka.pl/ . Osiedle zamknięte, strzeżone i monitorowane, a pod całym budynkiem znajdują się miejsca przestrzenie garażowe wraz z komórkami lokatorskimi. Co myślicie o takim zakupie ? Warto ? Mi się bardzo podoba tam miejsce.

Moje poprzednie tematy:
29-12-2017 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #13
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Lepiej kupować mieszkania z rynku pierwotnego i urządzić je po swojemu. Dzięki temu przez lata nie będziemy musieli inwestować w remont. Tutaj http://oliwski-park.pl jest ciekawa propozycja. Mieszkania Gdańsk Oliwa , to przede wszystkim wysoka jakość.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2018 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Też tak uważam, bo jeśli kupujesz mieszkanie np od Atal to może wybrać dokładnie jakie chcesz, możesz nawet wybrać opcję z wykończeniem i wtedy masz wszystko takie jakie sobie upatrzyłaś

Moje poprzednie tematy:
12-02-2018 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Tutaj http://www.dsdevelopment.pl/oferta/harmony-debogorze są ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o mieszkania z rynku pierwotnego. Osiedle Harmony powstaje w otoczeniu lasu w Dębogórzu. Miejsce jest naprawdę świetne. Nowe mieszkania kosakowo to ciekawa inwestycja.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2018 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Ja wybrałam rynek wtórny bo tak się fortunnie złożyło, że mój pośrednik pan Eugeniusz Jaworski bardzo szybko znalazł dla mnie ofertę w idealnej lokalizacji w Wilanowie. Mieszkanko też fajne, bo niedawno remontowane więc praktycznie mogłam się od razu wprowadzić Wink Łapcie namiar do niego 603 195 624, bardzo konkretny agent Wink

Moje poprzednie tematy:
21-03-2018 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nefere00
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Jeśli warunki na to pozwalają i w sumie to przede wszystkim fundusze to ja wolę rynek pierwotny. Bardzo mi się podobają mieszkania z http://www.szklane-tarasy.pl/inwestycje/...skiej.html . Spokojnie, a jednak w mieście to prawie jak posiadanie domu Big Grin Jak wam się podoba?

Moje poprzednie tematy:
22-03-2018 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Nie każdego stać na kupno mieszkania od dewelopera ale rynek wtrny ma też swoje plusy. Główny to lokalizacja. Szukasz mieszkania w centrum i znajdujesz. Przyznję że sporo tej kwestii pomogła mi firma per modum która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami ale dzięki temu mieszkam jak chcę o gdzie chcę.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2018 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidka
Senior Member
****

Liczba postów: 357
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Moim zdaniem mieszkanie z rynku pierwotnego ma więcej zalet o mieszkania z rynku wtórnego. Po pierwsze są to o wiele bardziej nowoczesne mieszkania, powstają w nowej technologii, przy użyciu technologii o jakich kiedyś nawet nie myślano. Zupełnie inne od wszystkich jest gdańskie osiedle IDEA mieszkania oliwa Osiedle jest nie tylko nowoczesne, ma swój styl, który jest jego wyróżnikiem, ale jest także doskonale zlokalizowane. I jeszcze jeden argument przemawiający za rynkiem pierwotnym. Takie mieszkanie to dobra inwestycja, nawet jak w przyszłości zmienią się plany, to mieszkanie w takiej lokalizacji nadal będzie atrakcyjne do nabycia dla kupujących.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2018 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,044
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #20
RE: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Przekonaliśmy się z żoną, że gdy prywatne osoby sprzedają mieszkanie, wiele rzeczy zatajają. Kupując nowe, większe mieszkanie sprawdzaliśmy wszystko na własną rękę. Niedawno nasi znajomi też zmieniali mieszkanie, ale zamówili w https://www.homescanner.pl/cennik raport o nieruchomości. Zazdroszczę im, zaoszczędzili mnóstwo czasu. Po kilku dniach dostali raport ze zdjęciami, a tam wszystko: gdzie są przedszkola, szkoły, sklepy, jak długo w rzeczywistości jedzie się do centrum samochodem, a ile autobusem, opis stanu prawnego mieszkania, zadłużenie w spółdzielni. Nic nie musieli robić i mają mieszkanie, z którego są bardziej zadowoleni niż my.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2018 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wróżby, czy naprawdę istnieją? wigzi 8 1,625 06-03-2024 14:50
Ostatni post: barto776
  Perkusja czy saksofon? Fanta 12 5,245 27-01-2024 11:21
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS