Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paniczny strach przed porodem
Autor Wiadomość
magda1990
Member
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Paniczny strach przed porodem
Jestem w 25 tc i jak patrzę na mój rosnący brzuch, to coraz mocniej boję się porodu... Ciąża jest wpadką, nie planowałam dziecka i nie czuję się gotowa do porodu. Jak sobie pomóc? Boję się, że nie będę przez to dobrą matką. Strach przed porodem sprawia, że chciałabym cofnąć czas i nie być w ciąży Sad

Moje poprzednie tematy:
19-02-2017 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia17
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Paniczny strach przed porodem
Nie wiem jak można napisać, że chciałoby się cofnąć czas i nie być w ciąży! Przecież to Twoje dziecko, żywa istota! Z doświadczenia wiem, że bardzo pomaga zbudowanie pewności siebie. W tym wypadku powinna Ci pomóc szkoła rodzenia. Jeśli nie chcesz wydawać na to kasy, zarejestruj się w darmowej internetowej szkole rodzenia Prenalen. Jest dam dostęp do dużej bazy wiedzy - dostajesz specjalne materiały i dostęp do filmików. Może kiedy będziesz wiedziała co Cię czeka, przestaniesz się tak bać...

Moje poprzednie tematy:
21-02-2017 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Paniczny strach przed porodem
Pewnie, że każda kobieta się boi. Dlatego najlepiej jest już w czasie ciąży przygotować się na to co nasz czeka. Tutaj http://emaluszki.pl/ masz ciekawy portal parentingowy, a tam mnóstwo informacji w tym temacie. Także czytaj, zdobywaj informacje - strach przejdzie.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2017 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: Paniczny strach przed porodem
Cześć wszystkim, zauważyłam ostatnio coraz większe zainteresowanie suplementem Inofem http://www.inofem.pl/ co zwróciło moją uwagę. Co prawda nie mam teraz parcia na zajście w ciążę,będzie co będzie, jednak z tego co pisze producent na stronie daje on też inne korzyści. Co myślicie? Czy któraś z Was może go polecić do suplementacji niekoniecznie nakierowanej stricte na zajście w ciążę?

Moje poprzednie tematy:
22-02-2018 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Paniczny strach przed porodem
(21-02-2017 19:52)zuzia17 napisał(a):  Nie wiem jak można napisać, że chciałoby się cofnąć czas i nie być w ciąży! Przecież to Twoje dziecko, żywa istota! Z doświadczenia wiem, że bardzo pomaga zbudowanie pewności siebie. W tym wypadku powinna Ci pomóc szkoła rodzenia. Jeśli nie chcesz wydawać na to kasy, zarejestruj się w darmowej internetowej szkole rodzenia Prenalen. Jest dam dostęp do dużej bazy wiedzy - dostajesz specjalne materiały i dostęp do filmików. Może kiedy będziesz wiedziała co Cię czeka, przestaniesz się tak bać...

A ja ją rozumiem. Choć jestem facetem. Moja bliska przyjaciółka jest sporo starsza, szczerze ze sobą rozmawiamy i ona też panicznie boi się zajść w ciążę, dlatego po prostu nie pozwala sobie na tzw. wpadki. To najbardziej odpowiedzialne podejście jeśli kobieta nie chce mieć dziecka czy też nie czuje się na to gotowa.

Moje poprzednie tematy:
22-02-2018 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Paniczny strach przed porodem
Naprawdę nie ma co się obawiać. Wszystko będzie w porządku. Może warto porozmawiać o tym z lekarzem. Skup się też na wyprawce. Ja teraz szukam lakatora i chyba kupię sobie Lakta Electric ze strony http://www.simed.pl/ Bo to bardzo fajny elektryczny laktator.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2018 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga59
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Paniczny strach przed porodem
Ważne przed porodem szczególnie pierwszym jest udać się do dobrej szkoły rodzenia. Ja chodziłam do szkoły rodzenia w Lublinie i jestem bardzo zadowolona, na zajęciach wszystko jest dokładnie wyjaśnione, jak przebiega cały poród, więc idąc do szpitala nie miałam się czego obawiać.

Moje poprzednie tematy:
    26-07-2018 13:34
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,067
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Paniczny strach przed porodem
    Porodu to się raczej nie bałam ale rozstępów bardzo! Dlatego cierpliwie smarowałam brzuch olejkiem bio oil prawie całą ciążę i powiem że było warto, skończyło się na szczęście tylko na obawach

    Moje poprzednie tematy:
    27-11-2018 16:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Paniczny strach przed porodem
    Zawsze tego typu informacji możesz poszukać na blogu http://www.mamopedia.pl/sen-dla-niemowlaka/ jest on idealny dla matek, które nie mają jeszcze doświadczenia.

    Moje poprzednie tematy:
    27-11-2018 21:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    pawlopaw71
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 7
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Paniczny strach przed porodem
    Może warto zainteresować się i poszukać jakiejś szkoła rodzenia lublin? W szkole rodzenia przygotują Cię do porodu, zaprezentują plan porodu i będziesz wiedziała czego się spodziewać na każdym etapie. Moja żona też się bała porodu, poszła do szkoły rodzenia i się uspokoiła. Każdy ma obawy przed nieznanym.

    Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2019 16:11 przez pawlopaw71.)
      23-01-2019 16:10
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić? Layla16 49 22,626 16-12-2022 15:35
      Ostatni post: Kotar

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS