Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Higiena intymna
Autor Wiadomość
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Higiena intymna
U mnie problemem była nadmierna suchość pochwy, ciągłe podrażnienia tym spowodowane i żadne żele nie łagodziły tego stanu. Dopiero jakiś czas temu farmaceutka doradziła mi Vagisan, kupiłam globulki i to przyniosło ulgę dość szybko. Ale skończyłam opakowanie, teraz dla podtrzymania efektu stosuję jeszcze raz czy dwa razy w tygodniu.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2020 03:11 przez Areni.)
13-12-2020 03:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Higiena intymna
Warto na pewno używać odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Na pewno tutaj https://ziaja.com/c/higiena-intymna-653 warto się rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Produkty Ziaja są dobre, ale nie drogie. Poza tym często też są na nie promocje.

Moje poprzednie tematy:
07-03-2021 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Higiena intymna
Higiena intymna to często temat tabu i to nie dobrze, bo trzeba o tym rozmawiać. Jeżeli chodzi o apteki internetowe to nie mam pojęcia z jakich Wy korzystacie, ale ja mam ich kilka nie tylko jedną. Tą, którą znalazłem ostatnio to https://www.aptekadlapacjenta.pl/ ale tak jak mówie oprócz tego mam jeszcze kilka innych. Wy gdzie zamawiacie?

Moje poprzednie tematy:
13-03-2021 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Higiena intymna
Ja bardzo dbam o higiene intymną, a i tak czesto dopadaja mnie infekcje ukladu moczowego, nie mam pojecia skad i dlaczego.. Zaczelam stosowac Urolact, bo wyczytalam ze bardzo fajnie odbudowuje mikroflore cewki moczowej

Moje poprzednie tematy:
16-03-2021 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Higiena intymna
Higiena intymna to podstawa. Zawsze patrzę na skład tego co stosuję, to akurat ma znaczenie. Chociaż jak jest jakiś intymny problem to sama dbałość o higienę nie wystarcza. Przy dyskomforcie związanym z suchością pochwy, podrażnieniach jakie miałam, dopiero cicatridina pomogła. Dobrze mi pani w aptece doradziła.

Moje poprzednie tematy:
07-04-2021 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Higiena intymna
Prawda jest więc taka moje drogie Panie, że jednak żywot kobiety to ciągła udręka ;p Powiem wam, ze jak zaszłam w ciaze to myslalam ze zlapałam wreszcie Pana Boga za nogi, ale problemy zaczely sie juz w pierwszych fazach. Hormony zaczeły swirowac a z nimi moja przemiana no i zaparcia...a z nich powstały hemoroidy. Z którymi walczyłam dosyc długo. Dopiero po proktisie tych czopkach przeszło. Te małe swinstwa same nie odpuszczą, trzeba jednak zadziałać mocnymi dzialami, by nie wrocily za chwile znowu

Moje poprzednie tematy:
22-04-2021 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Higiena intymna
Tak, u nas zawsze coś się dzieje. Ja na przykład dowiedziałam się że mam hpv. Wystraszyłam się raka szyjki macicy i pobiegłam do ginekologa. Dostałam zalecenie stosowania tego https://www.doz.pl/apteka/p139930-Papilo...ow_po_5_ml i mam się zgłosić za pół roku na cytologię

Moje poprzednie tematy:
12-05-2021 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: Higiena intymna
ja mialam kiedys posry problem z nawracajacymi infekcjami po wizytach na basenie..

Moje poprzednie tematy:
12-04-2023 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #39
RE: Higiena intymna
dla mnie wazne jest by taki płyn do higieny intymnej dobrze nawilżał i kolejny warunek konieczny - miał naturalny skład ( te sztuczne zawsze mocno mnie podrażniały). znalazłam taką perełkę w Rossmanie - płyn aloesowy z 4Organic. hipoalergiczny, z cetryfikatem. opakowanie też eko, z recyklingu Smile

[Obrazek: 3a58d06fe414.jpg]

Moje poprzednie tematy:
21-04-2023 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #40
RE: Higiena intymna
Dosyć dobrą opcją jest też nawilżany papier toaletowy https://allegro.pl/oferta/nawilzany-papi...3115591791 . Zapewnia dobre nawilżenie i przede wszystkim zapach jest bardzo przyjemny

Moje poprzednie tematy:
30-05-2023 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Męska depilacja intymna daniel4437878 2 352 20-12-2022 10:06
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS