Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bramy i ogrodzenia
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,355
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #41
RE: Bramy i ogrodzenia
Ciekawą ofertę z bramami wjazdowymi i garażowymi możesz znaleźć na stronie https://www.okneks.eu/bramy-wysokie-mazowieckie/. My zdecydowaliśmy się na wybór tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni bo sprzedawca pomógł nam wybrać najbardziej funkcjonalne rozwiązanie do naszego domu i brama jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2021 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,049
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #42
RE: Bramy i ogrodzenia
Od wielu lat zajmuje się organizowaniem wszelkiego rodzaju imprez oraz eventów i staram się współpracować wyłącznie ze sprawdzonymi firmami. Osobiście mogę Wam np. polecić firmę, która zajmuje się wynajmem ogrodzenia ażurowe , ogrodzeń tymczasowych oraz budowlanych.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2021 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Bramy i ogrodzenia
A co powiecie na temat oferty firmy http://ogrodzeniawiklinowe.pl/kategoria-...rotkaniny/ bo nie ukrywam, ze od dluzszego czasu próbowałem znaleźć agrotkaniny dobrej jakości przy okazyjniej cenie i w końcu chyba się udało. Myślicie, że warto będzie zrobić zamówienie?

Moje poprzednie tematy:
23-02-2022 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #44
RE: Bramy i ogrodzenia
Spory wybór bram jak i ogrodzeń posiada firma https://www.polbram.eu/ zajrzyj do nich na stronę, a wszystkiego się dowiesz. Ja od nich mam całe ogrodzenie u siebie i jestem zadowolony, nie ma z nim problemów.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2022 13:50 przez keszek.)
18-03-2022 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Bramy i ogrodzenia
Ogólnie ogrodzenie jest bardzo ważnym elementem każdego gospodarstwa domowego, dlatego tak ważne jest, aby ogrodzenie wpasowało się w otoczenie i do wyglądu Twojego domu, a także aby dobrze pełniło swoje funkcje i było wytrzymałe. Właśnie dlatego ogrodzenia metalowe dostępne pod adresem https://betto.pl/materialy-budowlane/plytki-elewacyjne tak mocno zwróciły moją uwagę. Są dostępne w dobrych cenach i w wyjątkowo dobrej jakości, więc na pewno będą długo służyć. Warto zwrócić uwagę na ofertę tej firmy.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2022 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
endriu15
Member
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Bramy i ogrodzenia
Ogrodzenie nie będzie kompletne bez odpowiednio dobranej bramy. A jak brama, to tylko taka, której nie będę musiał wysiadać z auta, żeby otworzyć. To już zdecydowanie nie ta epoka. Dlatego podobają mi się rozwiązania, takie jak https://www.fhome.pl/systemy-inteligentnego-sterowania/ bo dzięki nim można naprawdę fajnie i praktycznie sterować np. ogrzewaniem w domu czy oświetleniem. Fajnie, że rozwój techniki stwarza nam tak duże możliwości. A Wy z jakich udogodnień korzystacie na co dzień?

Moje poprzednie tematy:
    23-04-2022 18:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emma
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 970
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Bramy i ogrodzenia
    Bogatą ofertę bram znajdziecie w ofercie firmy Bramotechnika. Oferują bramy hormann. I mają także w swojej ofercie usługi serwisowe oraz okna, drzwi i rolety

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2023 07:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Bramy i ogrodzenia
    Można znaleźć wiele rozwiązań jeśli chodzi o ogrodzenie, są siatki, są płoty, takie w stylu retro lub nowoczesne z desek kompozytowych, są oczywiście także mury i ogrodzenia, a także ogrodzenia panelowe, które są chyba wśród najpopularniejszych ostatnio, obok nieśmiertelnych siatek. W sieci jest sporo firm, które oferują montaż takiego ogrodzenia z paneli, moim zdaniem najlepiej szukać w konkretnych miejscowościach. Na przykład, jeśli chodzi o Białystok, to można znaleźć taką ofertę https://eurofance.pl/ogrodzenia-panelowe-bialystok - są także inne, więc najlepiej je porównać.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2023 10:28 przez betty36.)
    10-05-2023 10:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,467
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: Bramy i ogrodzenia
    Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszą automatyką i napędami do bram, w tym np. nice wingo . Czy ktoś z Was również korzystał z oferty tego sklepu?

    Moje poprzednie tematy:
    29-05-2023 10:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    waczis
    Member
    ***

    Liczba postów: 202
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #50
    RE: Bramy i ogrodzenia
    Jesteśmy na etapie końcowym budowy domu, jeszcze tylko kilka aspektów zostało i będzie gotowy do zamieszkania. Podczas budowy ogrodziliśmy posesję siatką, ale jak już dom będzie wybudowany, to będzie trzeba go ogrodzić czymś solidnym. Znacie na Śląsku firmę, która produkuje ogrodzenia betonowe? Zależy nam na jakości wyrobu i szerokim wyborze w kwestii koloru i rozmiaru. Będziemy wdzięczni za pomoc.

    Moje poprzednie tematy:
    01-06-2023 09:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS