Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
Autor Wiadomość
vakha
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
Mam podobny problem, tylko że u mnie chodzi o trawę, ale na takim poziomie, że to jest straszne. Większość z nich kręci się już w handlu tym syfem i ja się poddałem. Jak to się zaczynało, to próbowałem ich od tego odciągnąć, ale teraz zaszło to już tak daleko, że odłączyłem się trochę od nich, bo bałem się o siebie :/ Jak się z nimi teraz spotykam, to za każdym razem podobne tematy. Szkoda, bo cała moja paczka, z którą trzymałem się w dzieciństwie się posypała. Ciężko z tym wygrać, ale na pewno trzeba być stanowczym na samym początku, bo jak się to rozwinie, to oni się już sami nakręcają i nie widzą problemu.
Moje poprzednie tematy:


    Zobaczcie co powinien zawierać krem powiększający biust http://pl.frashe.com/
    16-02-2017 10:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kris12
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,101
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
    Tutaj http://rehab-terapia.pl/kategoria/uzaleznienia/ są porady i wiele ciekawych i przede wszystkim pomocnych informacji na temat uzależnień. Warto w takim przypadku tam sobie zerknąć i poczytać. Moim zdaniem taka osoba potrzebuje natychmiastowej pomocy.

    Moje poprzednie tematy:
    12-03-2017 21:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Iwo
    Member
    ***

    Liczba postów: 104
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
    Czasami jedynym wyjściem może być ośrodek leczący uzależnienia. W http://drogapowrotna.pl/lekomania/ w przyjaznym, komfortowym miejscu można zgłosić się na detoksykację. To pierwszy krok. Kolejnym jest terapia indywidualna i grupowa. To daje szanse na wyjście z uzależnienia.

    Moje poprzednie tematy:
      29-03-2017 00:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Longtail
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 3
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #14
      RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
      (30-01-2017 15:07)ojtun napisał(a):  Od jednego razu i dobrej zabawy nikt jeszcze nie umarł. Ja sam nie jestem święty. Jeżeli nie robi tego co 3dni czy tam nawet co weekend to nie jest źle. Zabawić się raz w miesiącu czy nawet dwa to nic złego. Jeżeli w szkole ogarnia nie robi sobie niepotrzebnych długów to nie masz się o co martwić.

      Hahaha! Mój kumpel też tak mówił, wysiadło mu serce jakiś czas temu. Młody chłopak, ćpał okazyjnie tak jak ty mówisz, raz za kiedy jakiegoś tabsa. Myśl dalej że Cię to nie dotyczy, bliscy pewnie będą cieszyć się nad twoja trumną Smile

      Też kiedyś byłem głupi i nieodpowiedzialny, ale jak miałem napad fobii społecznej, depresji i psychozy przez alkohol i narkotyki to zaczęły otwierać mi się oczy... Sam też czytałem o ludziach co mieli problemy po używkach, pewnie czytając teraz samego siebie dalej bym myślał że to mnie nie dotyczy. Gdzie ja mogę mieć problemy z zdrowiem albo psychiką? Hah! Teraz chodzę na terapię leczenia uzależnień z NFZ. Bez terapii grupowej nie ma szans na wyjście z problemu. Polecam to bardziej niż jakieś prywatne, drogie kliniki nastawione na zdzieranie hajsu a nie leczenie.

      Moje poprzednie tematy:
        27-04-2017 20:42
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        januszzz1
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 5
        Dołączył: May 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #15
        RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
        (27-04-2017 20:42)Longtail napisał(a):  
        (30-01-2017 15:07)ojtun napisał(a):  Od jednego razu i dobrej zabawy nikt jeszcze nie umarł. Ja sam nie jestem święty. Jeżeli nie robi tego co 3dni czy tam nawet co weekend to nie jest źle. Zabawić się raz w miesiącu czy nawet dwa to nic złego. Jeżeli w szkole ogarnia nie robi sobie niepotrzebnych długów to nie masz się o co martwić.

        Hahaha! Mój kumpel też tak mówił, wysiadło mu serce jakiś czas temu. Młody chłopak, ćpał okazyjnie tak jak ty mówisz, raz za kiedy jakiegoś tabsa. Myśl dalej że Cię to nie dotyczy, bliscy pewnie będą cieszyć się nad twoja trumną Smile

        Też kiedyś byłem głupi i nieodpowiedzialny, ale jak miałem napad fobii społecznej, depresji i psychozy przez alkohol i narkotyki to zaczęły otwierać mi się oczy... Sam też czytałem o ludziach co mieli problemy po używkach, pewnie czytając teraz samego siebie dalej bym myślał że to mnie nie dotyczy. Gdzie ja mogę mieć problemy z zdrowiem albo psychiką? Hah! Teraz chodzę na terapię leczenia uzależnień z NFZ. Bez terapii grupowej nie ma szans na wyjście z problemu. Polecam to bardziej niż jakieś prywatne, drogie kliniki nastawione na zdzieranie hajsu a nie leczenie.


        Widocznie nie robiłeś tylko tego okazyjnie jak piszesz tylko częściej, jak jest się młodym to robi się róże rzeczy, ważne jest to co się stanie jak wchodzisz w dorosłe życie. Jeżeli potrafisz sobie poradzić, znaleźć prace, utrzymać siebie czy założyć rodzinę to potem takie wyskoki zwyczajnie cię nie kręcą a szczytem melanżu jest wypić w sobotę 2 piwka z starym dobrym kumplem.

        Moje poprzednie tematy:
          10-05-2017 16:02
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          wotciarz
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 339
          Dołączył: Jan 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #16
          RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
          Nie można wszystkiego tłumaczyć "ze młodośc ma swoje prawa" . Potem z takich wybryków robią się poważne porblemy. Może uda Ci się namówić ją na terapię. Jeśłi tak to polecam ośrodek WOLMED http://www.klinikavip.pl/leczenie-uzaleznien . Radzą sobie z różnymi trudnymi przypadkami. Warto spróbowac bo szkoda aby zniszczyła sobie życie.

          Moje poprzednie tematy:
          23-07-2017 15:20
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          greecy
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 47
          Dołączył: Feb 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #17
          RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
          Najlepiej abyś sprawdziła czy ona na pewno bierze jakieś narkotyki, gdyż jakbyś się pomyliła może różnie na to zareagować. Warto zrobić to w dyskretny sposób, a pomóc w tym mogą Ci testy diagnostyczne od domowego laboratorium. Ja kiedyś kupowałem te https://sklep.domowelaboratorium.pl/pol_...A-300.html i sprawdziły się idealnie - dyskretnie i w domowym zaciszu.

          Moje poprzednie tematy:
          03-01-2018 14:15
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          pistolerro
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 5
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #18
          RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
          Fajnie. Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile

          Moje poprzednie tematy:
            04-01-2018 10:35
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            SpecjalistaInv
            Junior Member
            **

            Liczba postów: 15
            Dołączył: Dec 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #19
            RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
            może trzeba ją wysłać na jakąś terapie bo sama może sobie nie poardzić z tym, najlepsza w takim wypadku będzie psychoterapia indywidualna Kraków możesz się z nimi skontaktować mailowo i może doradzą jak jej pomóc

            Moje poprzednie tematy:
            09-01-2018 18:44
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Pani_Hania
            Member
            ***

            Liczba postów: 67
            Dołączył: Oct 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #20
            RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
            Od LSD nie można się uzależnić, z tego co wiem. Możesz uzależnić się od wizji.

            Moje poprzednie tematy:
            18-01-2018 13:47
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS