Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uprawnienia budowlane
Autor Wiadomość
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
uprawnienia budowlane
Czy waszym zdaniem warto robić uprawnienia budowlane?? Rozważam taką opcję, ponieważ marzy mi się stanowisko inspektora nadzoru, a bez odpowiedniego wykształcenia wiadomo, że to niemożliwe. Znalazłam w internecie taką stronkę https://uprawnienia-budowlane.com/ i powiem wam, że warto sobie skorzystać.Można mieć dostęp do pytań oraz różnego rodzaju materiałów niezbędnych do przygotowania się do egzaminów.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2021 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: uprawnienia budowlane
Ta profesja jest i będzie potrzebna, więc oczywiście warto robić uprawnienia, zwłaszcza jeśli interesujesz się budowlanką. Inwestor nadzoru inwestorskiego pełni szereg odpowiedzialnych funkcji o czym możesz poczytać np. na stronie https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/pe...torskiego/ . Bierze na siebie ogromną odpowiedzialność i jednocześnie jakby nie było sporo zarabia. Sam korzystałem z usług takiego fachowca w ramach budownictwa jednorodzinnego, więc mam jako taką orientację w temacie. O ile nie zapłaciłem w sumie dużo, wiem, że byłem jednym spośród wielu klientów RenomaBud- firmy, którą swoją drogą szczerze polecam.

Moje poprzednie tematy:
28-06-2022 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: uprawnienia budowlane
Wykonując niektóre rodzaje prac posiadanie odpowiednich uprawnień jest konieczne. Na przykład jeśli ktoś pracuje przy konserwacji, montażu, renowacji czy eksploatacji instalacji elektrycznych, albo na przykład zajmuje się pomiarami elektrycznymi, to koniecznie musi posiadać uprawnienia elektryczne. Kurs, o którym mowa na stronie internetowej uprawnienia-elektryczne.pl pozwala na zdobycie takich uprawnień. Trzeba jednak pamiętać, że są one ważne jedynie przez 5 lat od momentu zdania egzaminu.

Moje poprzednie tematy:
18-05-2023 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: uprawnienia budowlane
Ogólnie bardzo ważna jest też odpowiednia i przede wszystkim dokładna kalkulacja robót budowlanych

Moje poprzednie tematy:
24-05-2023 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  produkty budowlane malinak22 11 1,669 18-11-2023 14:22
Ostatni post: jjusti18
  Materiały budowlane do budowy Usk'nal 46 10,342 25-09-2023 13:38
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS