Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zajęcia pozalekcyjne
Autor Wiadomość
bullwriggl
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
zajęcia pozalekcyjne
czy wysyłacie swoje dzieci na zajęcia pozalekcyjne?
_______________________
https://www.pasikot.pl/

Moje poprzednie tematy:
09-01-2017 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: zajęcia pozalekcyjne
ja to bym tego nie robiła, niestety, bo dzieci maja i tak za dużo zajęć w szkole.
Moje poprzednie tematy:


adwokat Wrocław rozwód
09-01-2017 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: zajęcia pozalekcyjne
Ale dlaczego nie? Dzieci mają dużo zajęć w szkole, ale można je zapisać na zajęcia pozalekcyjne, które nie będą związane z nauką. W mojej ocenie świetna może być np. nauka tańca. Zajęcia tańca dla dzieci pozwalają się zrelaksować, odprężyć i odreagować szkolne stresy. Poza tym takie zajęcia poprawiają koncentrację, kształtują w dziecku sumienność i kreatywność. Także zalet takich zajęć jest mnóstwo.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2019 10:06 przez karinos83.)
29-07-2019 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: zajęcia pozalekcyjne
Moim zdaniem zajęcia pozalekcyjne są świetnym rozwiązaniem i jak najbardziej warto pozwalać dzieciom na uczestnictwo w nich. Ja akurat pracuję w szkole i postanowiłem zaopatrzyć się w kilka produktów. Mój wybór padł na ten sklep: https://edulex.com.pl/ Mają ogromny wybór rzeczy takich jak miedzy innymi pomoce naukowe, dzienniki oraz tablice. A wszystkie te produkty na pewno przydadzą się w każdej szkole. Może akurat ktoś z Was potrzebował wskazówek w tym temacie dlatego stwierdziłem, że podzielę się swoją wiedzą Wink

Moje poprzednie tematy:
22-08-2019 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: zajęcia pozalekcyjne
Jeśli interesują Was jakieś fajne, dodatkowe atrakcje dla dzieci Białystok ma na przykład taką firmę jak ABC KIDS' CLUB, która pomaga najmłodszym w odnajdywaniu ich pasji. Dzieciaki mogą tam rozwijać swoje umiejętności językowe, manualne, ruchowe i poznawcze. Do wyboru jest tam mnóstwo warsztatów o różnej tematyce, więc dla każdego dziecka można coś wybrać Wink

Moje poprzednie tematy:
01-04-2021 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: zajęcia pozalekcyjne
Witajcie. Jeśli dziecko ma zapał i chęci, to nie widzę żadnych przeciwskazań żeby je zapisać na zajęcia pozalekcyjne. Moja córka zapisała się na kurs programowania python dla dzieci https://instakolko.pl/programowanie-w-py...la-dzieci/. Zajęcia odbywają się przez internet, więc nie tracimy czasu na dojazdy. Najgorzej jak rodzice zapisują gdzieś dzieci na siłę.

Moje poprzednie tematy:
01-05-2022 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: zajęcia pozalekcyjne
Oczywiście, że tak! Jeśli dzieci chcą to jak najbardziej na takie zajęcia dodatkowe warto je zapisywać. Tylko trzeba zorientować się czym się interesują, jakie kursy by ich zaciekawiły. Od 10 roku życia na https://pixblocks.com/ znajdziecie kursy online z programowania, także dla dzieciaków bez żadnej wiedzy, zupełnie od podstaw. Co myślicie?

Moje poprzednie tematy:
24-05-2023 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS