Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna firma
Autor Wiadomość
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #191
RE: Własna firma
A czy kto z was sprzedawał już może własną firmę? Bo tutaj https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyku...z&id=50624 o tym czytam i też co trzeba wykonać przed taką sprzedażą. Muszę się pozbyć mojej firmy bo nie mam już zdrowia na jej prowadzenie, to intensywna praca a ja choruję.

Moje poprzednie tematy:
26-03-2021 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #192
RE: Własna firma
Każda firma prędzej lub później będzie potrzebować usług tej firmy https://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje się niszczeniem i archiwizacją dokumentacji objętej ustawą RODO. Ponadto mogą dostarczyć niszczarki lub pojemniki na dokumenty które ułatwią pracę w biurze. Ich usługi to gwarancja jakości i dobrej ceny.

Moje poprzednie tematy:
26-03-2021 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #193
RE: Własna firma
Posiadacie w swoich firmach rośliny? Chciałam u siebie stworzyć zielone strefy, ponieważ czytałam, że dobrze wpływają na ludzi. Jednak pielęgnacja roślin w biurze może być problemem, ponieważ niema kto tego robić. Myślicie, że oddelegowanie do tej czynności jednego z pracowników, to dobry pomysł?

Moje poprzednie tematy:
27-03-2021 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
venar
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #194
RE: Własna firma
Jeśli prowadzisz własną firmę musisz wystawiać faktury online ale nie jest to teraz skomplikowane, dzięki programowi do faktur bizin możesz także sprawdzać ilość w magazynach oraz zarządzać magazynami

Moje poprzednie tematy:
05-05-2021 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,467
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #195
RE: Własna firma
W przypadku projektowania biura warto zadbać o właściwe rozmieszczenie pomieszczeń, co wpłynie na funkcjonalność biura. Moge Wam polecić fit out warszawa , ponieważ samo planowanie jest równie ważne jak wybór ekipy remontowej.

Moje poprzednie tematy:
06-05-2021 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #196
RE: Własna firma
Prowadzenie własnej działalności, nie należy do najprostszych, ale do wszystkiego jesteśmy w stanie dojść. Ja ostatnio kupiłem marketing szeptany FB, który wykonuje agencja marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/produkt/marketing...10-postow/ i jestem zadowolony z tej usługi. Już po pierwszych postach wiedzę ogromne efekty Big Grin

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2021 10:39 przez dudson.)
07-05-2021 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #197
RE: Własna firma
Ochrona danych osobowych to obecnie temat numer jeden ze względu na implementację RODO w niemal każdej dziedzinie życia. Aby odpowiednio to zrobić najlepiej skorzystać z oferty https://www.isecure.pl/ która nie tylko pomoże przy wdrożeniu RODO w firmach, ale też przeprowadzi szkolenia dla pracowników i opracowują odpowiednie dokumenty.

21-05-2021 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #198
RE: Własna firma
Prowadzimy z mężem własna firmę już od dawien dawna. Wiemy z własnego doświadczenia ,że pomoc innych firm się bardzo przydaje. Jedną z solidnych i stabilnych firm z którą współpracujemy jest solutconstruction . Zawsze wykonują projekty projekty z harmonogramem, przez co nie maja opóźnień i nie narażają nas na straty. Jak by ktoś potrzebował cięcia technika diamentową czy iniekcji to śmiało możemy polecić.

Moje poprzednie tematy:
26-05-2021 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #199
RE: Własna firma
Jak prowadzisz własny biznes gastronomiczny, to najważniejszy jest profesjonalny i niezawodny sprzęt.
Sprawdźcie ofertę sklepu i wypożyczalni gastrorent.pl Smile
Oferują takie urządzenia jak maszyny do popcornu, waty cukrowej, granity, naleśników czy hot-dogów, ale również kupicie tam patyczki do waty, patyczki do spiralek ziemniaczanych oraz opakowania do popcornu Smile
Sprawdźcie tutaj-->https://gastrorent.pl/sos-serowy-5-kg-ch...ester.html

Moje poprzednie tematy:
27-05-2021 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #200
RE: Własna firma
A co powiecie na pomysł z otwarciem własnego laboratorium? Wydaje mi się, że to może być całkiem ciekawa opcja. Z wyposażeniem na pewno nie będzie problemu - na stronie firmy Renggli znajdziecie wszystkie akcesoria, takie jak na przykład dygestorium laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/dygestoria-laboratoryjne/ .

Moje poprzednie tematy:
28-05-2021 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własna firma halka 51 15,078 Wczoraj 15:49
Ostatni post: barto776
  Firma przewozowa piekna 33 10,986 24-04-2024 10:49
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS