Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprowadzka i praca
Autor Wiadomość
Anja
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Przeprowadzka i praca
Czy na forum są może osoby z Cieszyna?
Poszukujemy kontaktów do biur rachunkowych, które byłyby w stanie zająć się obsługą firmy.

Jesteśmy akurat przed rozmową w tym biurze: http://krajowy.biz/firma,podatki-saldopl ,
które zostało nam polecone przez znajomych, więc raczej jesteśmy pewni, na co możemy liczyć i jak wygląda obsługa u nich, bo sporo dobrego już słyszeliśmy na ten temat.

Ciągle jeszcze się rozglądamy, więc jeśli ktoś / coś to będziemy wdzięczni.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2016 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kokier
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Przeprowadzka i praca
Jeśli szukasz pracy to patrz głównie po znanych portalach, tych największych, popatrz - http://www.gowork.pl/praca Przecież pracy jest dosłownie całe mnóstwo, trzeba jedynie umieć wykorzystywać pojawiające się okazje. Jeśli jesteś fachowcem z danej dziedziny, to bez większych problemów znajdziesz zatrudnienie.

Moje poprzednie tematy:
10-03-2017 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
venar
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Przeprowadzka i praca
Na pewno w takich sytuacja łatwiej jest osobom które pracują z mlm. Zawsze mogą liczyć na jakieś pieniądze i pracować mogą tak naprawdę wszędzie. Gorzej jak się trafi na taką firmę jak Prouvé , oni to tylko strata czasu bo szanse na rozwój bez pomysłów mają marne

Moje poprzednie tematy:
26-03-2017 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Przeprowadzka i praca
Obecnie czasy są takie, że trzeba iść za pracą, czyli przeprowadzka jest wkalkulowana w jej znalezienie. Na stronie http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprow...portugalia jest propozycja firmy, która przeprowadza i pomaga przy pakowaniu nie tylko na terenie kraju, ale także za granicą.

Moje poprzednie tematy:
06-04-2017 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ula92
Member
***

Liczba postów: 127
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Przeprowadzka i praca
(06-04-2017 23:19)Morwa napisał(a):  jest propozycja firmy, która przeprowadza i pomaga przy pakowaniu nie tylko na terenie kraju, ale także za granicą.

O rany, taka przeprowadzka za granicę pewnie jest strasznie droga? Chyba taniej byłoby wybrać dhl przesyłki międzynarodowe? Aż się boję zapytać o cenę takiej przeprowadzki poprzez firmę transportową Big Grin

Moje poprzednie tematy:
08-04-2017 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Przeprowadzka i praca
To jest właśnie błędne myślenie, są firmy, które oferują przeprowadzki międzynarodowe, wykonują je rzetelnie i na najwyższym poziomie, a do tego właśnie mają atrakcyjny cennik. Zresztą, same oceńcie TDU Przeprowadzki do Hiszpanii. Wszelkie szczegóły, cennik oraz opinie znajdziecie na stronie. Jest to naprawdę świetna oferta i niezastąpiona pomocy przy przeprowadzce.

Moje poprzednie tematy:
05-09-2018 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Przeprowadzka i praca
Jeżeli potrzebujesz firmy do przeprowadzki to polecam Ci przeprowadzki mieszkań i nie tylko z tej firmy http://adexim.com.pl/przeprowadzki-mieszkan Przeprowadzki mieszkań oraz firm to dla nich żaden problem. Dzieki swoim wyszkolonym ludziom bez względu czy bedzie to przeprowadzka mieszkania czy firmy na pewno poradzą sobie bez najmniejszych problemów. Warto się zainteresować tą firmą

Moje poprzednie tematy:
16-09-2018 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca jaro83 1 1,042 19-07-2019 12:34
Ostatni post: monikabert90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS