Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makijaż permanentny
Autor Wiadomość
gorskakozica
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Makijaż permanentny
Makijaz permanentny to super wygoda. Na kurs to ja sie nie nadaje bo nie mam cierpliwosci ale w sumie nie mam takiej potrzeby. Kreski i brwi zrobiilam w klinice Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/ i jestem mega zadowolona i z opieki i efektu

Moje poprzednie tematy:
19-03-2019 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Makijaż permanentny
Zgadzam się w zupełności z wypowiedzią powyżej. Taki makijaż permanentny to rewelacyjne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które na makijaż poświęcają czas każdego dnia. Ja na makijaż permanentny brwi zdecydowałam się tutaj https://www.permanentny.com/ . Bardzo miła obsługa i rewelacyjnie wykonana praca. Brwi prezentują się naturalnie, na czym bardzo mi zależało. Idealny kształt i odcień. Teraz na co dzień mam idealne brwi bez stania przed lustrem.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2019 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #33
RE: Makijaż permanentny
Kosmetyki to tylko jeden ze sposobów dbania o cerę. Ja znacznie większą uwagę przywiązuje do zabiegów kosmetycznych, bo dają o wiele lepsze efekty. Jeżeli szukasz kogoś, kto przeprowadzi dla Ciebie operacje plastyczne, to znajdziesz klinikę przy pomocy porównywarki https://klinikiurody.com.pl/

Moje poprzednie tematy:
01-07-2019 01:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Makijaż permanentny
szczerze mówiąc ja nie znam sie na malowaniu i na tych permanentnych rowniez a czasem trzeba sobie zrobić jakiś makijaż w razie jakichś imprez. W takich sytuacjach wolę wybierać usługi takie jak makijaż okolicznosciowy z dojazdem w krakowie bo oszczedzam sporo stresu zwiazanego z tym czy makijaz sie uda, czy kosmetyki mnie nie podrażnia itp. Tak więc moim zdaniem warto stawiać na profesjonalistow jak Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/...em-krakow/ Na permanetny raczej bym sie nie zdecydowala

Moje poprzednie tematy:
16-07-2019 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fryzowa
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Makijaż permanentny
Uważam, że jeśli jest ładnie wykonany i nie rzuca się bardzo w oczy to nie ma w tym nic złego. Najważniejsze, żeby się podobał osobie, która będzie miała makijaż permanentny.

Moje poprzednie tematy:
    17-07-2019 15:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    gatta
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,124
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: Makijaż permanentny
    Oczywiście, że jak jest ze smakiem, to nie ma co być przeciwko. Moim zdaniem to spora oszczędność czasu.

    Moje poprzednie tematy:
      25-07-2019 14:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #37
      RE: Makijaż permanentny
      Nie wiem, ale ja jakoś sceptycznie jestem nastawiona do takich zabiegów. Zdecydowanie wolę sama sobie robić makijaż do pracy, czy na inną okoliczność. Wbrew pozorom nie jest to jakoś skomplikowane. Poczytajcie sobie tutaj https://pl.oriflame.com/beautyedit/trend...z-do-pracy jak krok po kroku wykonać dobry makijaż.

      Moje poprzednie tematy:
      14-09-2019 14:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      spryciula13
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 895
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #38
      RE: Makijaż permanentny
      Ja mam tak brzydkie brwi i rzadkie rzęsy, że chyba jednak skorzystam z oferty Beauty & You
      Skorzystam z możliwości zagęszczenia brwi i wydłużenia rzęs. Z tego co słyszałam z opini to usluga jest wykonywana profesjonalnie. A brwi i rzęsy wygladają naturalnie.

      Moje poprzednie tematy:
      21-09-2019 10:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fiona11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 822
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #39
      RE: Makijaż permanentny
      Dobra linergistka to skarb Smile Ja też zdecydowałam się na taki zabieg ale zależało mi przede wszystkim na bardzo naturalnym efekcie końcowym. Z polecenia znajomej trafiłam do katowickiego studia urody Alice http://www.uroda-alice.pl/cennik. Wyszło pięknie! Idealnie dobrana metoda, kształt, nasycenie kolorów. W przyszłości planuje jeszcze zrobić sobie kreski na górnych powiekach.

      Moje poprzednie tematy:
      25-09-2019 13:18
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ninjaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 642
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #40
      RE: Makijaż permanentny
      Też jestem zdania, że makijaż permanentny jest super. Sama zdecydowałam się do tej pory na zrobienie brwi ale już coraz częściej myślę też o ustach. jeśli chodzi o dobrą linergistke to polecam Dominikę pracującą w salonie Jest Pięknie na ul. Wilczej w Warszawie ( salon znajduje się tuż przy studiu tatuażu). Super babka Smile bardzo utalentowana, dokładna i przesympatyczna osoba!

      Moje poprzednie tematy:
      02-10-2019 20:06
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Makijaż permanentny Areni 11 1,489 12-10-2023 07:32
      Ostatni post: Emma
        Makijaż magda676 5 548 25-01-2023 23:39
      Ostatni post: Amarantus

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS