Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kursy walut
Autor Wiadomość
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: kursy walut
(27-05-2018 11:51)Wojcik174 napisał(a):  Mnie zawsze ciekawiły tematy walutowe. Całe prawo walutowe oraz wahania na rynku walut. Uważam, że każdy powinien znać podstawy tych zasad Smile
Mnie nie dopóki nie przyszła konieczność taka, że dosyć regularnie muszę wymieniać walutę. W tym wypadku warto być zorientowanym czego można się spodziewaćSmile Kantor online z którego często korzystam codziennie mi na mail wysyła newsletter tematyczny, więc nawet nie muszę po necie szperać żeby znaleźć przydatne mi info.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2018 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: kursy walut
Jeśli ktoś interesuje się walutami codziennie to taki mail na pewno dobra rzecz. Ja jednak wymieniam walutę tylko jak jadę na wakacje i taki mailing by był dla mnie tylko zaśmiecaniem skrzynki. Jak chce wymienić pieniądze to głównie sprawdzam aktualne kursy na https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl i porównuje z kursami w innych kantorach, bo jak każdemu zależy mi też na dobrym kursie.

Moje poprzednie tematy:
05-06-2018 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: kursy walut
To jedna z wielu zalet e-kantorów, że właśnie w każdej chwili można sprawdzić wycenęSmile ewentualnie porównać z innym czy kursem rynkowym. Dobrze jak kantor online posiada wersję mobilną, mi sie przydaje jak w pracy jestem czy w trasie, w telefonie wtedy podglądam co i jak i tez moge przewalutować , nie muli, bez usterek. Jak ma być nowocześnie i praktycznie to po całościBig Grin

07-06-2018 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: kursy walut
Jeśli o kursy walut chodzi to warto zajrzeć jeszcze tutaj https://ekantor.pl/kurs-walut-dlaczego-w...z-w-banku/ . Dowiesz się z niego, dlaczego w kantorach internetowych bardziej się opłaca. Takie kantory mają jeszcze inne zalety, chociażby taką, że wymienić walutę możesz bez wychodzenia z domu, zaoszczędzasz w ten sposób również swój czas.

Moje poprzednie tematy:
15-09-2018 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ariadna
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: kursy walut
Ja od lat korzystam z kantora walutowego Alior Banku - https://kontobankowebezoplat.pl/alior-kantor/

Moje poprzednie tematy:
    16-09-2018 11:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ArekW
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 816
    Dołączył: Aug 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: kursy walut
    Mnie natomiast spodobał się kantor online nie należący do żadnego banku. Oferuje mega korzystne kursy z możliwością negocjacji- telefonicznie lub przez czat. Najbardziej zaimponował mi jednak błyskawicznymi przewalutowaniami bez względu na porą dnia lub nocy czy też dzień tygodnia. Nawet w weekendy czy w godzinach niestandardowych transakcje sa automatycznie finalizowane w czasie rzeczywistym.

    21-09-2018 23:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Kursy SEP foxi 2 219 19-02-2024 12:21
    Ostatni post: barto776
      kursy języka angielskiego maminka 38 20,902 18-02-2024 16:35
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS