Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żel do higieny intymnej
Autor Wiadomość
xAniaxo
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Żel do higieny intymnej
Hej, używałyście tych kosmetyków do higienny intymnej? Moje miejsca intymne są bardzo wrażliwe i często mam infekcje , muszę uważać czego używam. Przeszukując różne strony natknęłam się na te produkty. https://topkosmetyki.pl/pl/c/Miravena-Cosmetics/15 Wydają się okej , ale przed zakupem chcę poczytać Wasze opinie na temat tych produktów.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2017 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukasnastolatek
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Żel do higieny intymnej
A po co komu takie żele, wystarczy dobre naturalne mydło takie jak np. biały jeleń, szampon, pasta do zębów, no i nam facetom pianka i płyn po goleniu i tyle Smile płęć piękna pewnie będzie miała inne zdanie na ten temat Wink

Moje poprzednie tematy:
24-05-2017 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Żel do higieny intymnej
Lactacyd jest najlepszy - sprawdzony, przebadany.

Moje poprzednie tematy:
25-05-2017 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #4
RE: Żel do higieny intymnej
Akurat tych kosmetyków nie używałam, ale znalazłam bardzo fajne naturalne płyny na tej stronie https://teraznatura.pl/naturalny-plyn-do...y-intymnej . Zawsze kupowałam różne produkty pielęgnacyjne w drogerii, ale chcę spróbować czegoś nowego tym razem. Chyba wybiorę ten delikatny, hipoalergiczny płyn do codziennej pielęgnacji dla kobiet po 40.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2020 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Żel do higieny intymnej
Dziewczyny, przyznam się, że przez dość długo czas miałam problem z ogromną suchością. Prawdopodobnie było to spowodowane nowymi tabletkami, ale żele nawilżające nie sprawdzały się za dobrze, po prostu są ok, ale doraźnie. Jakiś czas temu kupiłam globulki Vagisan, które nie tylko nawilżają, ale też łagodzą podrażnienia i dzięki nim udało mi się unormować sytuację. Początkowo stosowałam codziennie, teraz wystarczy już dwa razy w tygodniu, żeby podtrzymać efekt.

Moje poprzednie tematy:
22-09-2020 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Żel do higieny intymnej
(24-05-2017 00:03)xAniaxo napisał(a):  Hej, używałyście tych kosmetyków do higienny intymnej? Moje miejsca intymne są bardzo wrażliwe i często mam infekcje

A jaki lek na infekcje intymne najczęściej używasz w takich sytuacjach? Co Ci najbardziej pomaga? Próbujesz się leczyć na własną rękę, czy korzystać z pomocy ginekologa?

Moje poprzednie tematy:
29-09-2020 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Żel do higieny intymnej
oj ja czesto miewalam infekcje intymne, a w ogole robilam cytologie kontrolnie jak zawsze co roku i wynik kiepski,gin zalecil kuracje zelem papilocare, infekcje jak reka odjal, zel super, nawilza, regeneruje nablonek, no i mam nadziejej ze po 6 miesiacach wyniki beda dobre

Moje poprzednie tematy:
30-09-2020 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: Żel do higieny intymnej
Z tego co pamiętam, dobry produkt tego typu powinien bazować na kwasie mlekowym- poprawcie mnie, jeśli się mylęSmile. Przy czym generalnie zawsze warto mieć w domu lek na infekcje intymne , ponieważ tak naprawdę cały czas jesteśmy na nie narażone, a tego typu dolegliwość jest zdecydowanie bardzo uciążliwa.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2020 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ametyst
Member
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Żel do higieny intymnej
Ja zamiast tego typu żeli,używam sprawdzonego preparatu Octenisept.On działa na wirusy,grzyby i bakterie,świetnie sobie radzi gdy dotknie nas nawracająca grzybica pochwy
Jest to preparat łatwy w użyciu,nie zawiera alkoholu i nie szczypie i jego użycie nic nie boli.Dodatkowo,jest dostępny w każdej aptece bez recepty.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  żel balsam nivea bianka 5 4,671 16-05-2014 16:30
Ostatni post: Morak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS