Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak poradzić sobie z przygnębieniem?
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,177
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Jak poradzić sobie z przygnębieniem?
Lekarstwem na każde przygnębienie jest ulubiona muzyka. Osobiście mogę polecić wizytę na stronie https://muzykadladuszy.pl/, która powstała z myślą o zgromadzeniu w jednym miejscu dużej bazy utworów chrześcijańskich. Jest to super miejsce dla osób stawiających Boga w centrum swojego życia. Stronę tworzy wielu muzyków kładących nacisk na treści przekazywane w utworach. Możesz także dołączyć do tego grona.

Moje poprzednie tematy:
06-09-2022 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Jak poradzić sobie z przygnębieniem?
Obecny okres czasu, bardzo wpływa na nasze zdrowie. Brak słońca, krótszy dzień, niskie temperatury, spowolniony i leniwy tryb życia wpływają na nasze samopoczucie, wahania nastroju i kondycję psychiczną. Nie wiem czy wiecie, ale ma na to wpływ także niedobór witaminy D. Osoby z niedoborem witaminy D są dwa razy bardziej narażone na wystąpienie stanów depresyjnych między innymi dlatego tak ważne jest w tym czasie przyjmowanie witaminy d Sprawdź to koniecznie!

Moje poprzednie tematy:
30-12-2022 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tosia
Member
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Jak poradzić sobie z przygnębieniem?
Gdy byś potrzebowała terapii, to pomóc Ci mogą w gabinecie psychoterapeutycznym Konstancin-Jeziorna. Jedno z zaufanych miejsc jakie znam na terapię. Moja znajoma nie dawno skończyła u nich terapię i jest mega zadowolona jakie tematy przepracowała.

Moje poprzednie tematy:
09-01-2023 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak poczuć się lepiej po zerwaniu Folijka 53 27,985 17-01-2024 11:34
Ostatni post: dajuber
  Jak skutecznie poderwać dziewczynę? DillDuna 40 17,147 15-01-2024 16:16
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS