Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świąteczny szał prezentów
Autor Wiadomość
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Świąteczny szał prezentów
Myślę, że też super zwyczajem jest pomaganie innym w ten świąteczny czas i sprawienie, by inni dzięki nam zaznali trochę radości. Fundacja Pociecha organizuje akcję "dawanie jest radością", która ma na celu zebrać środki na zakup prezentów dla dzieci z najuboższych rodzin. W swoich domach nie mogą liczyć na chociażby drobne paczki, dlatego wspólnie możemy sprawić, by spełniły się ich marzenia. Prezenty będą zakupione według przygotowanych list życzeń, więc do każdego dziecka trafi to, co jest mu niezbędne (często są to zimowe buty, dresy, przybory szkolne itp.). Dowolną kwotę można wpłacić poprzez stronę http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/. Niesamowicie szczytny cel, więc mam nadzieję, że przyłączycie się do niego i wy.

Moje poprzednie tematy:
19-12-2017 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Świąteczny szał prezentów
Tutaj https://sklep-torebki.pl/blog/swiateczny...czy-pasek/ warto sobie zerknąć, jeśli poszukujecie prezentu dla swojego faceta. Jest tam kilka ciekawych pomysłów, które moim zdaniem każdemu przypadną do gustu.

Moje poprzednie tematy:
20-12-2017 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidka
Senior Member
****

Liczba postów: 357
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Świąteczny szał prezentów
Lubie ten przedświąteczny szał prezentowy. Mamy taką tradycje, że nie tylko dzieci otrzymują prezenty, ale każdy otrzymuje jakiś drobiazg. Poszukiwanie prezentów zawiodło mnie do sklepu sieci KIK, przejrzałam ich gazetkę pod hasłem radosne oczekiwania na Święta i była ona dla mnie źródłem inspiracji na prezentowe szaleństwo Smile Tam też kupiłam świąteczne opakowania na prezenty.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2017 02:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgierd
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Świąteczny szał prezentów
Witam,
Ja jestem wielbicielem praktycznych prezentów, jakimi są np. kubki, filiżanki, ręczniki itp. W tym roku kupiłem każdemu po porcelanowym kubku. Natknąłem się na stronę https://www.galerialimonka.pl/filizanki-do-kawy,382 i tam właśnie znalazłem ciekawe wzory, unikatowe. Myślę, że każdemu się spodobają.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2017 11:20 przez Olgierd.)
22-12-2017 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Świąteczny szał prezentów
Ja trafiłam dzisiaj na listymikolaja.pl i zastanawiam się nad zamówieniem dla dzieciaków listu od mikołaja lub wideo. Myślę, że bardzo się ucieszą. Z tego co widziałam na wiadomość czeka się ok 30 minut więc na pewno przed Wigilią dotrze.

Moje poprzednie tematy:
24-12-2017 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Świąteczny szał prezentów
Bardzo fajnym i dość uniwersalnym prezentem jest plakat albo obraz. Na stronie https://obrazoteka.pl/sklep/plakat-z-jeleniem/ znalazłam coś z zabawnym motywem. Zastanawiam się, czy nie zrobię z tego plakatu prezentu dla brata.

Moje poprzednie tematy:
25-12-2017 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamsky
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Świąteczny szał prezentów
W ogóle się niestety na tym nie znam.
Moje poprzednie tematy:


    A kiedy się nie wie, czego się szuka, szukanie staje się bardzo trudne.[/i]
    25-12-2017 17:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    epsyk
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Świąteczny szał prezentów
    A co powiesz na jakiś gadżet do mieszkania albo do sypialni? Na przykład ramka ze zdjęciem? Na zasmakujradosci jest dużo ciekawych akcesoriów które według mnie się nadadzą Smile Zerknij sama i zobacz.

    Moje poprzednie tematy:
      25-12-2017 20:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Sadistic23
      Member
      ***

      Liczba postów: 64
      Dołączył: Jul 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Świąteczny szał prezentów
      Ja w tym roku na święta kupilam córce szkolny plecak, ponieważ w przyszłym semestrze w związku z przeprowadzką zmiena szkołę, więc uznałam, że to fajny akcent na nowy start Smile Poza tym jestem zwolenniczką praktycznych prezentów dla dzieci
      Moje poprzednie tematy:


      Mój blog United4.pl.pl, czyli moda młodzieżowa w designerskim stylu.
      05-01-2018 14:03
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      EmmiliaF
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 46
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Świąteczny szał prezentów
      Teraz to szał zakupowy jest praktycznie co weekend Big Grin jak tak wychodzę do galerii handlowej to jest jakaś masakra. Dlatego staram się jak najczęściej robić zakupy w sieci. Ostatnio kupowałam portfel dla mojej mamy, znalazłam super sklep ze skórzanymi portfelami https://lovewallet.pl/pl/c/Portfele-damskie/59 Dają 2 lata gwarancji i wysyłają rzeczy ekspresowo

      Moje poprzednie tematy:
      15-01-2018 19:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS