Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy po tego rodzaju kursie dostane jakis certyfikat?
Autor Wiadomość
olgiernuk79
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czy po tego rodzaju kursie dostane jakis certyfikat?
Cześć, ostatnio myślę nad podniesieniem posiadanych umiejętności zawodowych. Poszperałem trochę w Google o ofercie placówek prowadzących szkolenia. Mam tylko wątpliwość czy po tego typu szkoleniu dostanę jakiś dokument, który będzie honorowany na runku pracy? Nie zamierzam wykładać kasy na kurs, który będzie dobrze wyglądał, ale nie wpłynie na moje późniejsze zarobki. Dlatego tak ważnym aspektem jest dokument, który będzie uznawany na rynku pracy. Co wy o tym myślicie? Czy, ktoś z was może polecić sprawdzoną firmę szkoleniową, która posiada ciekawe szkolenia zawodowe?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2016 19:19 przez olgiernuk79.)
17-11-2016 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Czy po tego rodzaju kursie dostane jakis certyfikat?
Każdy kurs kończy się certyfikatem. Bardzo ciekawe kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania dla fryzjerów organizuje Akademia Gnatyshyn z Warszawy. Warto skorzystać i podnieść swoje kwalifikacje. O szczegółach można poczytać na http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/ , polecam.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2016 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Łucja
Member
***

Liczba postów: 95
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Czy po tego rodzaju kursie dostane jakis certyfikat?
Każdy sposób na podniesienie kwalifikacji jest dobry. Czy to szkolenie, udział w konferencjach, kursach itd. Potem można pomyśleć o założeniu własnej działalności, z czasem na zatrudnieniu pracowników (tu można policzyć, ile wynosi koszt takiego zatrudnienia http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulator-wynagrodzen ) . Możliwości jest dużo Smile

Moje poprzednie tematy:
23-12-2016 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolka
Member
***

Liczba postów: 136
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Czy po tego rodzaju kursie dostane jakis certyfikat?
No szkoły, które prowadza takie szkolenia ogólnie pisza w ofercie jakie korzyści masz z tukończenia takiego szkolenia. Tak jak w przypadku kurs trenera personalnego Warszawa dostajesz certyfikat i masz już kwalifikacje.

Moje poprzednie tematy:
07-08-2019 00:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wróżby, czy naprawdę istnieją? wigzi 8 1,594 06-03-2024 14:50
Ostatni post: barto776
  Perkusja czy saksofon? Fanta 12 5,197 27-01-2024 11:21
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS