Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencja - ogranizacja
Autor Wiadomość
remik
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Konferencja - ogranizacja
Dobrze jest wybrać okolicę, w której można również wypocząć. Po konferencji można wyjść nad morze, pospacerować, odpocząć.

Moje poprzednie tematy:
    18-04-2018 18:57
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Strelka
    Junior Member
    **

Liczba postów: 5
    Oczywiście, że tak Big Grin Sama lubie jeździć w takie miejsca gdzie jest sporo zieleni, cisza i spokój. Nawet w większych miastach są hotele, sale konferencyjne oferujące tego typu miejsce na organizacje konferencji. Od miejsca trzeba zacząć, później zostają już tylko detale. Ważny jest sprzęt multimedialny, ale to raczej sale mają na wyposażeniu. Warto zatrudnić osobę prowadzącą konferencje oraz hostessy do obsługi. To możecie załatwić w

Moje poprzednie tematy:
      16-05-2018 12:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      bambo2
      Member

Liczba postów: 59
      Organizacja konferencji to ciężki kawałek chleba, trzeba pamiętać o praktycznie każdym, nawet najmniejszym szczególe. Co do sprawdzonych miejsc, to zastanawiam się nad nimi http://www.polna70.pl/sale-szkoleniowe-warszawa Słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat ich centrum szkoleniowego.

Moje poprzednie tematy:
      17-05-2018 09:53
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 

111 222
      Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS