Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpieczeństwo pracowników
Autor Wiadomość
Madameadame2
Member
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Bezpieczeństwo pracowników
Ubrania robocze, także specjalne google, rękawice i inne środki ochrony na pewno się przydadzą. Również trzeba przystosować same stanowisko pracy do bezpiecznej pracySmile Zobaczcie sobie tu może i specjalistyczne farby od https://polifarb.lodz.pl/pl/content/88-f...isku-pracy Znajdą one zastosowanie w zakładach przemysłowych, warsztatach, magazynach. Możecie znaleźć tu między innymi farby do posadzek o właściwościach antypoślizgowych.

Moje poprzednie tematy:
    16-12-2020 15:23
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #72
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Bezpieczeństwo pracowników to jedna z ważniejszych kwestii. Warto regularnie organizować dobre jakościowo szkolenia z zakresu BHP tak by każdy miał świadomość istniejącego w danej branży zagrożenia i świadomość tego, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Takie szkolenia można zorganizować też na odległość korzystając z oferty firmy https://kursbhp.com/page/testy-bhp-online. Tu nawet testy rozwiązuje się online co sprawia, ze pracownik może bezpiecznie, na odległość ukończyć takie szkolenie i otrzymać certyfikat.

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2020 14:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #73
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Z pewnością trzeba pracowników wyposażyć też w bezpieczny sprzęt. Myślę, że w firmie przydadzą się na przykład profesjonalne liny stanowiskowe. Taki specjalistyczny sprzęt możecie śmiało zamówić przez internet. Wybór jest bardzo duży.

    Moje poprzednie tematy:
    30-12-2020 14:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #74
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Jak zależy Ci na bezpieczeństwie pracowników to polecam Ci się zainteresowac odzieżą BHP aby podczas pracy byli zabezpieczeni. Na pewno warto będzie pomyślec nad stroną jaką jest https://www.glovex.com.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty które z pewnością spełnią twoje oczekiwania w zależności od profesji firmy.

    Moje poprzednie tematy:
    02-01-2021 14:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Madameadame2
    Member
    ***

    Liczba postów: 177
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #75
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Też ważne jest oczywiście bezpieczeństwo danych, danych osobowych. RODO na dobre weszło do naszych biznesów i trzeba było do tego się dostosować, niektórzy dalej się tego uczą. Postawcie i na takie szkolenia, konferencje, webinary. Na stronie https://www.poradyodo.pl/ znajdziecie takie wsparcie w kwestii RODO, także i wszystkie niezbędne dokumenty dla różnych branż.

    21-02-2021 13:02
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    shizune
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 512
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #76
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Dobrze, a możecie mi powiedzieć, jak to rozwiązać, żeby na przykład być zdrowym i nei chorować? Da się tak? Ja w sumie rozważam zakup odpowiedniego badania, nazywa się ono usg 4d lublin , ale nie wiem, jak to wyjdzie i czy mi się to uda. Macie może jakieś pomysły, jak to może wyglądać? I co naprawdę może pomóc?

    Moje poprzednie tematy:
    24-02-2021 19:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kikom
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 456
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #77
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Ja bardzo fajny fartuch chirurgiczny jednorazowy znalazłam na tym sklepie. Naprawdę ogólnie mają tam świetne produkty.
    Moje poprzednie tematy:


    grzejnik dekoracyjny
    25-02-2021 10:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #78
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Nie ma co długo się zastanawiać czy zwlekać. W moim odczuciu warto postawić na spradzoną firmę ochroniarską. Na terenie Warszawy działa OMEGA SECURITY i to właśnie ich wam serdecznie polecam!

    Moje poprzednie tematy:
    02-03-2021 12:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kris12
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,101
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #79
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    Tutaj https://www.biurfan.pl/maska-higieniczna...na-id-6601 warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na sklep, w którym znajdziecie nie tylko artykuły biurowe, ale również maseczki, które ochronią pracowników przed zakażeniem. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji jest naprawdę wiele.

    Moje poprzednie tematy:
    14-03-2021 23:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #80
    RE: Bezpieczeństwo pracowników
    W firmie trzeba zwracać uwagę na masę aspektów. Na pewno jednym z nich jest przegląd gaśnic. Jeśli szukacie specjalistów, którzy zajmują się kwestiami ppoż to zerknijcie na stronę: https://askarprotect.pl/szkolenia/serwis...cja-gasnic Miałam okazję wielokrotnie z nimi współpracować i zdecydowanie polecam! Wink

    Moje poprzednie tematy:
    15-04-2021 15:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS