Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pistolety pneumatyczne
Autor Wiadomość
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Pistolety pneumatyczne
Cześć, tak jak w temacie. Poszukuję pistoletów pneumatycznych i akcesoriów do nich. Trafiłam na tą firmę - https://www.buehnen.pl/urzadzenia/reczne...-mm-detail, która specjalizuje się w tego typu narzędziach i szukam opinii. Ktoś korzystał z ich sprzętu?

Moje poprzednie tematy:
29-09-2019 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Pistolety pneumatyczne
Niestety firmy nie znam. Swoją firmę w narzędzia pneumatyczne zaopatrywałem w sklepie Norsteel. Kupowaliśmy u nich nitownice http://norsteel.pl/nitownice-pneumatyczn...onakretek/ Sprzęt wydajny i wytrzymały. Mogę go polecić. Moi pracownicy są zadowoleni. Warto kupować dobry jakościowo sprzęt. Nie ma co na nim oszczędzać. Mówię Ci z własnego doświadczenia, bo poprzedni musiałem wymieniać właśnie. W ogóle nie był wydajny, a chciałem zaoszczędzić.

Moje poprzednie tematy:
14-10-2019 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Pistolety pneumatyczne
Jeśli mowa o narzędziach i pistoletach to mnie się kojarzą pistolety do klejenia. I w takie warto zainwestować do garażu, do warsztatu. Przydaje się taki pistolet do różnych prac i domowych i warsztatowych. A klej trzyma bardzo dobrze i wyjątkowo szybko wiąże. Wiem, że nie każdy facet sam inwestuje w taki pistolet, można dlatego dla majsterkowicza na prezent też pomyśleć.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2020 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Pistolety pneumatyczne
sa gdzie serwisować maszyny i narzędzia pneumatyczne?

Moje poprzednie tematy:
31-07-2021 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 387
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Pistolety pneumatyczne
Mogę polecić ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilny serwis hydrauliki i pneumatyki siłowej, na miejscu zakuwają hydrauliczne węże do 2cali, przyjeżdżają do klienta w pełni wyposażonymi warsztatami dzięki czemu większość usterek usuwają szybko na miejscu. Teraz mają też w ofercie szafy vendingowe

Moje poprzednie tematy:
31-07-2021 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Pistolety pneumatyczne
W trakcie remontów czy prac w warsztatach przydają się różne rodzaje pistoletów. Jeśli wykorzystuje się kleje czy sylikony, to na pewno przydadzą się pistolety dozujące. W ten sposób można nakładać klej bez użycia rąk, dzięki czemu substancje nie zaszkodzą pracownikowi. Jeśli szukacie specjalistycznego sklepu z takimi towarami, to macie tu link.
Moje poprzednie tematy:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2022 21:00 przez kajka22.)
01-04-2022 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Urządzenia pneumatyczne helenaa91 12 8,586 21-02-2021 12:03
Ostatni post: seba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS