Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka moze byc cena tego rodzaju urzadzenia?
Autor Wiadomość
tymekalex91
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jaka moze byc cena tego rodzaju urzadzenia?
Dzień dobry. Zastanawiam się nad zamontowaniem widny do mojej restauracji. Mam mały zajazd, który posiada dwa poziomy i dużym ułatwieniem było by założenie widny do przewożenia towarów
http://montownia.eu tego rodzaju. Natomiast nie mam w ogóle pojęcia ile tego typu urządzenie może kosztować. Z dźwigami towarowymi nie mam nic wspólnego i obserwuje je wyłącznie w budynkach. Natomiast nie posiadam pojęcia jakie wymagania musi spełniać pomieszczenie aby założyć taką niewielką windę towarową do transportu naczyń i jedzenia? Może ktoś z was miał zbliżony problem u siebie w restauracji?

Moje poprzednie tematy:
26-10-2016 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jaka moze byc cena tego rodzaju urzadzenia?
Oj to nie wiem jaka może być cena, to zależy od wielu czynników. W ogóle wydaje mi się, że w takich kwestiach lepsze jest indywidualne projektowanie maszyn i urządzeń na Śląsku , ponieważ możesz dostosować konstrukcję tego urządzania pod własne wymogi, cena też będzie adekwatnie niższa dzięki temu

Moje poprzednie tematy:
02-05-2017 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka elewacja najlepsza ? karumas 16 1,444 29-03-2024 12:19
Ostatni post: dajuber
  Brama garażowa jaką wybrać ? maminka 14 2,146 17-03-2024 18:57
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS