Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astma?
Autor Wiadomość
Kornelia
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Astma?
Czy ktoś z Was choruje może na astmę i może podzielić się informacją na temat tlenoterapii w przypadku tej choroby? Na wielu stronach czytam, że jest bardzo skuteczna. Można teraz kupić koncentrator tlenu do domu. Ale wiadomo to koszty, ale jeśli pomoże to warto. Poszukuję jednak opinii.

Moje poprzednie tematy:
01-01-2020 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Astma?
Wydaje mi się, że należy o to dokładnie zapytać lekarza. Tlenoterapia jest skuteczna, ale też są ścisłe zasady podawania tlenu. Są pacjenci, którzy tlen mają podawany dorażnie przy nasileniu objawów a są tacy którzy muszę mieć codziennie. Tu konsultacja jest konieczna. A jeśli chodzi o koncentratory to wiem, że są różne np. Oterapia OLV-C1 czy OLV-5 - stacjonarny. Wszystko zależne od potrzeb.

Moje poprzednie tematy:
03-01-2020 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastia
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Astma?
Tlen można przedawkować, a to może mieć skutki uboczne. Tak powiedział mi lekarz kiedy tlenoterapię miała moja mama chora na raka. Mieliśmy wypożyczony sprzęt, ale właśnie wtedy widziałam, ze koncentratory Oterapia można kupić.

Moje poprzednie tematy:
29-06-2020 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Astma?
A czy orientujecie się może, jak dokładnie wygląda diagnostyka astmy oskrzelowej? Jakie badania powinny zostać zlecone i wykonane? Ja podejrzewam u siebie astmę, ale nie wiem nawet, do jakiego specjalisty powinnam się z tym zgłosić...

Moje poprzednie tematy:
31-10-2022 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS