Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy raz
Autor Wiadomość
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #31
RE: Pierwszy raz
(11-06-2012 00:47)Jacky napisał(a):  Osobom, które jeszcze nie uprawiały seksu radzę by pierwszy raz(w miarę możliwości) miały z osobą doświadczoną (niezależnie od płci)

Trochę śmieszna rada. Swój pierwszy raz przeżyłem z partnerką z którą aktualnie jestem dla niej również był to pierwszy raz a było to jakiś rok temu.
Moje poprzednie tematy:


Sam na sam z betonem i muzyka na słuchawkach.
11-06-2012 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #32
RE: Pierwszy raz
Śmieszna, nie śmieszna, lepiej by nie było śmiesznie po stosunku. Ktoś kto wie więcej, po prostu zrozumie że to pierwszy raz i tyle. Szczególnie że teraz to już się 14-15 zaczynają gździć.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
11-06-2012 02:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #33
RE: Pierwszy raz
(11-06-2012 02:01)Jacky napisał(a):  Szczególnie że teraz to już się 14-15 zaczynają gździć.
wyobraź sobie że dziewczyna której doradzałeś w temacie ''co mam zrobić? -.-'' ma 15 lat a na końcu postu sam napisałeś '' Jesteście oboje młodzi i się dopiero uczycie, ale z drugiej strony jak sobie przypomnę co ja z moją dziewczyną w waszym wieku wyprawiałem to cóż...'' więc zdecyduj się czy przeszkadza Ci to że 14-15 latki zaczynają gździć skoro sam robiłeś to samo a przynajmniej to można wywnioskować z tego co napisałeś Smile.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
11-06-2012 02:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #34
RE: Pierwszy raz
Nie, nie uprawiałem seksu w wieku 15 lat. Nie byłem grzeczny po prostu ^^ Raczej nie mam zamiaru wdawać się w szczegóły Wink

11-06-2012 02:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #35
RE: Pierwszy raz
To dobrze bo ja się jakoś nie palę do tego żeby wiedzieć co robiłeś w wieku 15 lat Smile. Skoro ty nie byłeś grzeczny i nie świeciłeś przykładem to nie pisz o 14 -15 latkach którzy uprawiają seks, w końcu to ich życie i ich decyzja najwyżej to oni będą tego żałować a to pewnie tobie nie uprzykrza życia za bardzo Smile.

11-06-2012 02:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #36
RE: Pierwszy raz
Dlaczego miałbym się nie dzielić z młodszymi swoimi błędami i nie powiedzieć 'przemyślcie i poczekajcie' ? ;d

11-06-2012 02:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #37
RE: Pierwszy raz
(11-06-2012 02:01)Jacky napisał(a):  Śmieszna, nie śmieszna, lepiej by nie było śmiesznie po stosunku. Ktoś kto wie więcej, po prostu zrozumie że to pierwszy raz i tyle. Szczególnie że teraz to już się 14-15 zaczynają gździć.

Właśnie tu to walnąłeś, z Twojej wypowiedzi wynikało że osoby np w stałym związku mają nie kochać się ze sobą bo są niedoświadczeni tylko mają sobie kogoś doświadczonego najpierw znaleść i z nim to zrobić i dopiero gdy nabiorą doświadczenia robić to ze sobą ?
A jeśli mówisz o 14-15 latkach którzy uprawiają seks, a na dodatek z przypadkowymi osobami no to raczej życzył bym im żeby wpadli.
Ja tam się "gździć" zacząłem z moją rok temu czyli ja miałem 19 a ona 17

11-06-2012 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #38
RE: Pierwszy raz
No ale ja wiem o którą wypowiedź chodzi, a z miłości piętnastolatków po prostu się śmieję, więc radzę podchodzić do tego z chłodną logiką Wink No ale to też może wynikać z tego że już 15-stu lat zdecydowanie nie mam i o wiele inaczej na to patrzę.

No i nigdzie nie napisałem by osoby będące w związku uprawiały seks z osobami postronnymi z powodu doświadczenia. Nie przypisujcie mi nie moich słów.

11-06-2012 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #39
RE: Pierwszy raz
(11-06-2012 12:37)Jacky napisał(a):  No i nigdzie nie napisałem by osoby będące w związku uprawiały seks z osobami postronnymi z powodu doświadczenia. Nie przypisujcie mi nie moich słów.

Nie przypisuje Ci nie Twoich słów, to nie było moim celem. Po prostu próbuje zrozumieć o co Ci chodziło w tamtej wypowiedzi. Zresztą czy to osoby w związku czy też nie , nie będą latać np po imprezie i pytać " przepraszam jesteś może doświadczony/doświadczona w tych sprawach bo mi się chce i chcę to zrobić właśnie z kim kto już to robił ". Jeśli już się z kimś uprawia seks to albo ten ktoś się drugiej osobie fizycznie podoba albo robi to po pijanemu. Tak że dalej uważam że Twoja wypowiedź była śmieszna.

11-06-2012 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #40
RE: Pierwszy raz
Bo nie masz tego podejścia do świata co ja, zwyczajnie. Ja mam w zwyczaju właśnie tak walić bezpośrednio i polecam to każdemu. Przyjemniej się żyje, bo się zawsze wie na czym stoi Wink

11-06-2012 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS