Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni?
Autor Wiadomość
Iza655
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni?
Myślę, że kobieta na którą trafiłeś i byłeś z nią w związku tyle czasu, jest niczym innym jak pewnego rodzaju wyjątkiem. A z racji tego, że jest wyjątkiem, to tylko potwierdza regułę. Dziewczyny zwykle wiedzą instynktownie czego oczekują faceci i potrafią im to dać. Chociaż często mężczyźni mogą mieć wrażenie, że kobiety ich nie rozumieją, ale ma to pewne uzasadnienie. My dziewczyny lubimy testować facetów na różne sposoby, lubimy swoje gierki Smile Przez to często celowo stajemy się oziębłe i sprawiamy wrażenie, jak byśmy was nie rozumiały. W rzeczywistości jest zupełnie na odwrót.
Każda kobieta robi to też po to, aby rozkochiwać w sobie faceta. Lubimy zarówno te pozytywne emocje, jak i te negatywne. A to zaś jest to, czego żaden mężczyzna raczej nigdy nie zrozumie...
Tak więc podsumowując. Nie bierz sobie zbytnio do serca tego, co robiła Ci Twoja była dziewczyna, bo większość kobiet nie jest taka. Większość też w znaczącym stopniu rozumie potrzeby facetów i wykorzystują to, aby rozkochiwać ich w sobie. Taka mała manipulacja Smile Jednak tak stworzyła nas matka natura i trudno kogokolwiek za to winić. Jestem pewna, że znajdziesz sobie taką kobietę, z którą ułożysz dużo lepszy związek, niż z Twoją byłą.
Moje poprzednie tematy:


    "Zrób pierwszy krok w wierze. Nie musisz widzieć całych schodów, po prostu zrób pierwszy krok."
    13-10-2016 21:47
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    RE: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - Iza655 - 13-10-2016 21:47

    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Psycholog - Wawa, jaki to koszt? Fanta 36 24,548 30-09-2023 09:21
    Ostatni post: jjusti18
      Zegarek, jaki kupić? nina18 9 977 07-05-2022 12:35
    Ostatni post: barto776

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS