Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
Autor Wiadomość
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
Dzieciaki są teraz na bieżąco z komputerami i nową technologią, można to jak najbardziej wykorzystać i sprawić, by przy okazji nauczyły się też płynnie mówić po angielsku. Wiadomo, że dojazdy na takie kursy mogą być kłopotliwe, więc szkoła językowa on-line jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Tutlo w swojej ofercie ma również kursy skierowane typowo dla dzieci i młodzieży, a odbywają się one na żywo z lektorem. To niesamowicie pomaga, na pewno zaprocentuje z czasem i w rezultacie dziecko będzie biegle posługiwało się językiem angielskim, a o to nam przecież chodzi.

Moje poprzednie tematy:
19-11-2018 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
najlepsze rezultaty daje nieustanne obcowanie z językiem obcym. To był jeden z powodów, dla których zdecydowałam się zapisać moje dziecko do polsko-angielskiej szkoły Edison w Warszawie ( podstawówka). Tu lekcje z angielskiego odbywają się codziennie i trzymają poziom. Córka mimo młodego wieku potrafi już swobodnie porozumiewać się na poziomie komunikatywnym co bardzo mnie cieszy Smile Szkoła ogólnie jest super, małe klasy, fajni nauczyciele, rodzinna atmosfera.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2018 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksa2112
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
A nie lepsze indywidualne korepetycje angielskiego?

Moje poprzednie tematy:
    30-11-2018 12:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
    Wlasnie do jakiej podsawowki chodza wasze dzieci? W dobrych placowkach mozna duzo szybciej widziec efekty nauki u dzieci. Wybralismy Niepubliczna Szkołe Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie dla dzieci. I tutaj takze jest duzy nacisk na jezyki obce.

    Moje poprzednie tematy:
    12-12-2018 21:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Henryk3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 701
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
    W Warszawie kursy angielskiego prowadzi ta szkoła - http://www.pischool.pl/ Mają kursy już dla naprawde małych dzieci. Nauka angielskiego jest bardzo ważna. Zajęcia w szkole nigdy nie są wystarczające, trzeba dziecko zapisać na dodatkowe lekcje.

    Moje poprzednie tematy:
    29-04-2019 19:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tamarika
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 15
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
    Moim zdaniem lepiej zapisać dzieci na kurs językowy, bo w grupie rówieśników dzieci łatwiej się uczą i przełamują swoją barierę językową. Zajęcia indywidualne też mają swoje plusy, ale wiadomo, że na takich dziecko po ang rozmawia tylko z nauczycielem, a później wstydzi się, aby z innymi rozmawiać. Nam znajoma poleciła szkołę Berlitz https://www.berlitz.pl/ dlatego tam zapisaliśmy dzieci. Z chęcią chodzą na lekcje i w domu też chętnie uczą się języka. Angielski widocznie im się spodobał.

    Moje poprzednie tematy:
      08-05-2019 10:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      persymona
      Member
      ***

      Liczba postów: 183
      Dołączył: Feb 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
      Ja mogę polecić profilinguę. Prowadzą zajęcia dla dzieci od 4 r.ż., mają kurs który się nazywa disney english, mojemu dziecku się to mega podoba. Tańczą, bawią się a przy okazji uczą. Można się zapisać przez neta na taki kurs i też przyjść na lekcję próbną żeby zobacyzć jak się dziecku spodoba.

      Moje poprzednie tematy:
      21-05-2019 23:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Gretta
      Member
      ***

      Liczba postów: 80
      Dołączył: May 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
      Warto od najmłodszych lat wdrażać dziecko w naukę angielskiego, na początku może przez bajki oswajać z językiemWink Z tego co widziałam to w metodzie nauczania https://edubears.pl/ proponują już naukę angielskiego dla dzieci 2-7, a także bardziej zaawansowane metody dla dzieci w wieku 7-10. Możecie tu liczyć na świetnie sporządzone teksty, ilustracje, a także materiały do nauki online.

      Moje poprzednie tematy:
        12-08-2019 19:43
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        tralinka
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 497
        Dołączył: May 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
        Na https://edubears.pl/ polecam sprawdzić adresy, wiem, że tą metodą dzieci się szybko i skutecznie uczą. Jest inny program zajęć dla maluchów do 7 roku życia i inny dla tych starszych do 10 roku życia. Uczą już 2-latki, jak dziecko mówi po polsku to będzie już mogło uczyć się też pierwszych angielskich słówek. I to bardzo naturalnie, to jest najlepsze.

        Moje poprzednie tematy:
        21-11-2019 08:49
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Madameadame2
        Member
        ***

        Liczba postów: 177
        Dołączył: Apr 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #20
        RE: Dobra szkoła angielskiego dla dzieci
        Dodatkowy język jest bardzo ważny, fajnie że myślicie o tym dla swoich dzieci. Teraz może nawet i warto pomyśleć też o jeszcze innym języku obcym, ale na wszystko przyjdzie czas. Znajdźcie na razie dobrą szkołę językową, gdzie nauczą mówić po angielsku wasze dzieci. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://angloville.pl/gramatyka-angielska/ Stawiają tu na to co najważniejsze - mówienie po angielsku, nie zapominając o odpowiedniej gramatyce.

        Moje poprzednie tematy:
          11-12-2019 21:36
          Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Dzieci scrappy 199 136,494 27-03-2024 10:09
          Ostatni post: bluem
            pokój dla dziecka maminka 3 1,107 12-03-2024 11:50
          Ostatni post: bluem

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS