Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dłonie są okropne!
Autor Wiadomość
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #51
RE: Moje dłonie są okropne!
Trzeba zadbać nie tylko o paznokcie, ale również właśnie o dłonie. Odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna. W salonie przy okazji takich zabiegów można się też odprężyć. Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest taki https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-spa/ manicure spa . Można go połączyć z innymi zabiegami.

Moje poprzednie tematy:
16-07-2019 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #52
RE: Moje dłonie są okropne!
A nie myślałaś o tym, aby oddać swoje dłonie profesjonalistom, którzy zajmą się nimi w odpowiedni sposób? Warto o nie zadbać, ponieważ dłonie w wielu sytuacjach są naszą wizytówką. Ja osobiście polecam Ci wejść sobie na stronę https://strefakingamezyk.pl/ Tam znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje, które mogą Cię zainteresować.

Moje poprzednie tematy:
19-07-2019 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #53
RE: Moje dłonie są okropne!
Moim problemem też jest sucha skóra . Problem ten nie dotyka tylko ludzi starszych, ale i nastolatków. Ważne jest, by w tym okresie zadbać o dobre nawilżenie naszych dłoni i tutaj z pomocą mogą przyjść nam różne kremy nawilżające. Dziś w aptekach i sklepach mamy ogromny wybór tego kosmetyku. Warto zastanowić się, który będzie najlepszy dla naszych dłoni, a problem suchej skóry zniknie raz na zawsze.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2019 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pieknyolek
Senior Member
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #54
RE: Moje dłonie są okropne!
Jeżeli szukacie sprawdzonej pomocy w kwestiach kosmetycznych to zapraszam na stronę https://www.och-beauty.pl/oferta/zabiegi-klapp/

Moje poprzednie tematy:
12-09-2019 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natka17
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #55
RE: Moje dłonie są okropne!
Ja paznokcie robię sobie sama w domu. Najpierw ściągam stary lakier, a potem używam frezarki. Niedługo muszę wymienić frezy. Myślicie, że takie https://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Frez-di...a-nr5/2261 dadzą rade? Jestem w tym nowa, więc mam jeszcze wiele pytań.

Moje poprzednie tematy:
17-09-2019 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #56
RE: Moje dłonie są okropne!
Ważne jest to, aby szczególnie zimą chronić skórę dłoni i nosić rękawiczki. Zajrzyj sobie na stronę https://napogloves.pl/ gdzie znajdziesz wiele ciekawych wzorów skórzanych rękawiczek. Co ważne, są to rękawiczki z technologią dotykową więc śmiało można w nich korzystać ze smartfona.

Moje poprzednie tematy:
17-09-2019 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #57
RE: Moje dłonie są okropne!
na dłonie dobry krem odżywczy czy nawilżający a na paznokcie porządna odżywka. Ja się bardzo polubiłam z produktami eveline i szczególnie podpasowała mi odżywka DIAMENT. Nie dość, że płytka jest wzmocniona to jeszcze lśni jakbym miała nałozony lakier bezbarwny ;p

[Obrazek: 264e676c7b1b.jpg]

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2020 19:22 przez elenka.)
11-02-2020 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #58
RE: Moje dłonie są okropne!
Jeśli nie podobają Ci się Twoje dłonie to powinnaś jak najszybciej działać żeby poprawić ich wygląd i stan. Przede wszystkim zacznij od zakupu ochronnego kremu do rąk od dermofuture. Dzięki niemu skóra stanie się napięta, gładka i odżywiona.

Moje poprzednie tematy:
26-05-2020 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #59
RE: Moje dłonie są okropne!
hmm czasami nawet najlepsze kremy nie dają rady ;/ mi się skóra na dłoniach szybko przesusza i wygląda to niesbyt estetycznie. Kremy działaja ale to tylko na chwile polepsza sytuacje. Jakiś czas temu kupiłam sobie oeparol, to olej z wiesiołka w kapsułkach. Olesj super działa na skórę, nawilża ją i uelastycznia. Widze już znaczną poprawę Smile

Moje poprzednie tematy:
08-06-2020 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #60
RE: Moje dłonie są okropne!
Jeżeli chodzi o same dłonie warto zastosować naturalne kremy odżywiające. Natomiast jak chodzi o paznokcie to, tutaj warto byłoby wybrać się na manicure japoński lub biologiczny. Ten możecie wykonać sobie w Bielsko-Białej w gabinecie urody Estelium.

Moje poprzednie tematy:
12-06-2020 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Suche dłonie alicja930 5 962 24-08-2022 22:09
Ostatni post: lalamido

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS