Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprowadzka Norwegia
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Przeprowadzka Norwegia
(01-09-2022 01:01)marcela napisał(a):  Moja siostra mieszka od 3 lat w Norwegii, co ciekawe teraz jest na etapie kupowania własnego mieszkania! Bardzo jej zazdroszczę! Udało się jej uzyskać kredyt na dobrych warunkach z pomocą doradcy z Motty, porównał dla niej oferty i pomógł złożyć wniosek. I to wszystko po polsku.

Tak bardzo dobra firma, rzetelna, ci doradcy z Motty bardzo dobrze znają się na rynku kredytowym i potrafią poradzić nie mówiąc już o kwestiach formalnych - we wszystkim pomogą

Moje poprzednie tematy:
31-12-2022 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Przeprowadzka Norwegia
Myślę, że Norwegia jest świetnym miejscem do życia nawet dla całej rodziny. W nowym miejscu bywa ciężko, dlatego podsyłam Ci stronę: https://zyciewnorwegii.pl/ . Myślę, że portal wiele Ci wyjaśni i pomoże Ci się zaklimatyzować, bo skierowany jest głównie do osób takich jak Ty Smile

Moje poprzednie tematy:
26-02-2023 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Przeprowadzka Norwegia
Z międzynarodowymi przeprowadzkami raczej Ci nie pomogę, bo nie mam doświadczenia natomiast osobom z Warszawy skoro i tak jesteśmy w takim temacie mogę polecić firmę https://egida-przeprowadzki.pl/przeprowa...-warszawa/ która zajmuje się pomocą przy przeprowadzkach firm i biur. Szczegółowe usługi wraz z cennikiem dostępne są na ich stronie internetowej.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2023 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Przeprowadzka Norwegia
To podobnie jak ja, jedynie przeprowadzki w stolicy mam w miarę ogarnięte bo mam w planach taka akcje w najbliższym czasie. Wiem doskonale jak ważna jest dobra firma przeprowadzkowa i ciesze się że mam już jedną na oku

Moje poprzednie tematy:
17-04-2023 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Przeprowadzka Norwegia
Opolskie to obszar z wieloma interesującymi propozycjami pracy i nie zawsze trzeba wyjeżdżać do stolicy. Na pewno łatwiej będzie poszukiwania rozpocząć od takich miejsc jak FachPraca https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/opolskie/ Po wyborze, podziel się rezultatem. Na pewno nie jednej osobie też się przyda taka opcja, aby po prostu łatwiej szukać opcji i branży w których się najlepiej odnajdujesz.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2023 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czang
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Przeprowadzka Norwegia
Niełatwy temat, przynajmniej ja bym nie wiedział, jak się w tym połapać. No, chyba że skorzystać z usług transportu międzynarodowego. Jedna firma przychodzi mi do głowy https://www.3cargo.com/transport/ 3CARGO. Niestety pojęcia nie mam, czy zajmują się także przeprowadzkami? Może ktoś z Was coś wie na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
    25-11-2023 20:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Przeprowadzka Jankowiak 41 10,865 28-02-2024 12:40
    Ostatni post: dajuber
      Przeprowadzka Jankowiak 38 7,914 25-12-2023 11:55
    Ostatni post: sammas

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS