Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabiegi po 40-tce
Autor Wiadomość
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Zabiegi po 40-tce
Wiem, wiem, już z takiego zabiegu korzystałam w Anlaya Day Spa w Józefowie. Lubię tam chodzić bo mogę od razu skorzystać z usług kosmetyczki czy fryzjera.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2017 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Zabiegi po 40-tce
Myślę, że kosmetyczka doradzi najlepiej, jaki rodzaj zabiegu dobrać do wieku czy cery. Razem z mamą, chodzimy do salonu kosmetycznego PINK Hair and Beauty Studio i obie jesteśmy zadowolone z prowadzonych tam usług https://www.facebook.com/pinkstudio33/ . Moja mama korzysta z zabiegu Revinol, który ujędrnia skórę i zmniejsza przebarwienia a ja od czasu do czasu, korzystam z wieloetapowego zabiegu normalizującego. Pani Sandra jest cudowną kobietą, która ma świetne podejście do klientek. Oczywiście od czasu do czasu, wybieram się tam na manicure hybrydowy.

Moje poprzednie tematy:
07-04-2017 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Izzzka_513
Member
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Zabiegi po 40-tce
Też jestem zdania że o takie rzeczy najlepiej pytać kosmetyczkę. Ona dobierze coś odpowiedniego do twoich potrzeb. Czasem te popularne zabiegi wcale nie są dobre dla naszej cery.

Moje poprzednie tematy:
    11-04-2017 14:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Zabiegi po 40-tce
    Ja myślałam o fotoepilacji w http://www.twojezacisze.pl/fotoepilacja.html Czas najwyższy usunać wszystkie zbędne włoski i ułatwić sobie życie.
    Myślę, ze raz na jakiś czas warto wybrać sie do kosmetyczki na jakieś zabiegi. Wpływają one pozytywnie nie tylko na nasze cialo ale również umysł

    Moje poprzednie tematy:
    02-05-2017 00:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    hiacynta3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Zabiegi po 40-tce
    Fajne są takie zabiegi ujędrniające i poprawiające kondycję skóry Smile w ogóle warto o siebie zadbać i czasami wybrać się na coś takiego, lepiej się wtedy człowiek czuje a efekty na prawdę czasami są oszałamiające. Ja byłam bardzo zadowolona po takich zabiegach - http://klinikamiracki.pl/zabieg/ujedrnia...tu-accent/ celullit na prawdę w sporym stopniu się zmniejszył, pewnie by zniknął całkiem gdyby nie moja miłość do fast foodów

    Moje poprzednie tematy:
    02-12-2017 15:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karolinka98
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 46
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Zabiegi po 40-tce
    Jeżeli jesteś z Wrocławia to polecam Wyspę Piękna http://wyspapiekna.pl/. Maja bardzo dużo nowoczesnych zabiegów. W szczególności polecam zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry, zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta.

    Moje poprzednie tematy:
    06-12-2017 12:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MysiaPysia
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 548
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Zabiegi po 40-tce
    Jeszcze nie mam 40-stki na karku, ale o tego typu zabiegach nie myślę jeszcze.

    Moje poprzednie tematy:
      07-12-2017 12:08
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      veronaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 466
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Zabiegi po 40-tce
      Ja miałam po 40 ten problem, że moja skóra traciła sprężystość i elastyczność. Po wizycie i konsultacji w COCO-TIME we Wrocławiu zaproponowano mi nieinwazyjny zabieg HIALUROX. Daje efekt silnego wypełnienia skóry i to bez stosowania wypełniaczy Smile To połączenie pracy zimnego lasera i nanożelu hialuronowego. Trzeba przygotować się na serię 6 zabiegów ( po 2-3 zabiegi w tygodniu ).

      Moje poprzednie tematy:
      21-12-2017 07:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda23
      Member
      ***

      Liczba postów: 65
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Zabiegi po 40-tce
      po czterdziestce to widzę,że moja mama sobie lifting twarzy zafundowała już dwa razy, lifting robiła w klinice https://mediartclinic.pl/ i naprawdę wygląda rewelacyjnie, lepiej nize jak miała 30 lat Smile

      Moje poprzednie tematy:
        25-02-2018 00:02
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        adolescencia
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 892
        Dołączył: May 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #20
        RE: Zabiegi po 40-tce
        Myślę, że takie zabiegi to jest właśnie bardzo dobra rzecz. Ja sama często chodzę do różnych salonów piękności Wink Ostatnio nawet znalazłam stronkę, która bardzo ułatwia mi znalezienie najlepszej oferty spośród tych w mojej okolicy. Polecam Wam zajrzeć na https://www.moment.pl/ naprawdę bardzo fajnie można porównać oferty różnych salonów, dlatego korzystam z tego bardzo często

        Moje poprzednie tematy:
        15-03-2018 16:48
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Zabiegi na ciało niebieskooka 211 102,328 06-03-2024 01:12
        Ostatni post: Areni
          Zabiegi na zmarszczki Areni 2 249 14-02-2024 20:06
        Ostatni post: barto776

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS