Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont
Autor Wiadomość
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #51
RE: Remont
Z remontem to ciągle jakieś problemy są, ale my już jesteśmy na etapie końcowym, co mnie bardzo cieszy. Będziemy teraz decydowali się na jakieś fototapety do sypialni, a dokładnie wybierzemy sobie jakiś jeden wzór ze strony https://fototapety.art/dekoracje/fototap...-sypialni/ ponieważ tam wszystko podobało nam się najbardziej.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2018 15:40 przez alicja930.)
21-10-2018 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi1
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #52
RE: Remont
Remonty okresowe są jak najbardziej konieczne, zresztą tak samo jak przeglądy niektórych urządzeń.Nie warto czekać jak się zepsują albo zaczną funkcjonować nie tak jak powinny. Sprawa dotyczy okien... bo każdy z nas kupi najlepsze jak się wydaje okna i już sobie myślimy ,że ten temat mamy z głowy.Rzecz w tym ,że okna także wymagają okresowych przeglądów - https://www.serwismeteo.pl/wymiana-szybp...szybowych/ - to namiar na firmę która właśnie w tym się specjalizuje.Wydatek nie wielki w porównaniu do korzyści jakie osiągamy, pzdr

Moje poprzednie tematy:
21-10-2018 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hiacynta3
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #53
RE: Remont
Jak ktoś się teraz zabiera za remont to radzę sobie wziąć pod uwagę te farby dekoracyjne, u nas super na ścianach wygląda Royal Silk od primacol Decorative. Wydaje mi się że moda na fototapety mija, a te farby pozwalają na ciekawsze aranżacje Smile ale wiadomo co człowiek to inny gust

Moje poprzednie tematy:
01-02-2019 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #54
RE: Remont
ja też jestem właśnie w trakcie remontu ale już na szczęście bliżej do celu niż dalej Smile kilka dni teu odebraliśmy nowe drzwi, które zamówiliśmy bezpośrednio u producenta Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Rewelacyjna jakość, dobra cena i sprawna realizacja. Super jest to, że drzwi są robione na indywidualne zamówienie klienta więc nie ma problemów nawet z realizacją nietypowych zleceń.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2019 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #55
RE: Remont
My robimy teraz remont i to taki bardziej generalny. Jadalnia już za nami, w takim industrialnym stylu razem z kuchnią jest. Na ścianach farba betonowa od Primacol Decorative ( i to super wybór bo wygląda przepięknie) do tego nowe meble. Nowe mieszkanie po prostu Smile

Moje poprzednie tematy:
09-02-2019 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasia25
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #56
RE: Remont
Hej Smile
Jeśli szukacie nowych mebli, to chciałabym Wam serdecznie polecić meble Delinia, które odznaczają się świetną jakością. Są dostępne w wielu kształtach, kolorach i stylach, dlatego z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Polecam sprawdzić!

Moje poprzednie tematy:
    11-02-2019 11:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kolka
    Member
    ***

    Liczba postów: 136
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #57
    RE: Remont
    A jaką posadzkę stosujecie u siebie w domach? My dopiero co kupiliśmy dom i szukamy dobrej jakości materiału. Dużo dobrego słyszałem o wylewki anhydrytowe Łódź które dodatkowo dobrze nadawałyby się na ogrzewanie podłogowe, nad czym również się zastanawiamy.

    Moje poprzednie tematy:
    10-03-2019 01:39
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,314
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #58
    RE: Remont
    Total Sec oferuje fit out biur . Tutaj https://totalsec.pl jest ich strona. Ta firma od lat działa na rynku. Oferują kompleksowy remonty biur. W ten sposób można dostosować powierzchnię biurową do konkretnych potrzeb. Lokal biurowy musi bowiem spełnić potrzeby pracowników, klientów i w ogóle branży.

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2019 23:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,820
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #59
    RE: Remont
    Szukam właśnie odpowiednich tapet do salonu i powiem szczerze, że nie wiedziałam, że będę miała taki spory dylemat. Zależy mi na czymś, co doda fajnego charakteru do wnętrza i będzie naprawdę bardzo fajnie wyglądało i myślę, że fajną opcją będzie skorzystanie z możliwości jaką jest tapeta z napisami. Wiedzieliście, że jest to takie popularne? Ja nawet nie spodziewałam się, że jest taki wybór i bardzo zaskoczyłam się, wchodząc na stronę http://tapeciarz.pl/pol_m_Tapety-scienne...i-195.html

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2019 11:47 przez magda676.)
    14-06-2019 00:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #60
    RE: Remont
    U mnie remont udał się fenomenalnie, a wszystko to za sprawą fototapet, które udało mi się kupić po promocyjnej cenie na https://uwalls.pl/, promocja trwa jeszcze kilka dni, więc jak chcesz na nią zdążyć, to radzę szybko się zainteresować ich oferta.

    Moje poprzednie tematy:
    19-06-2019 19:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Remont UroczaDekoratorka 37 21,012 12-10-2023 19:54
    Ostatni post: patisia78
      Remont w domu Anja 68 29,031 09-12-2022 08:47
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS