Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ochrona przed słońcem
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
ochrona przed słońcem
Jak chronicie skórę przed słońcem? Czy w ogóle chronicie, bo ja słyszłam, że wiele osób nie dba o to - moim zdaniem błąd Sad Ja bym chciała skórę ideal , jak najdłużej bez zmarszczek, a jak wszyscy wiemy słońce im sprzyja

Moje poprzednie tematy:
08-09-2016 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cukiereczek
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: ochrona przed słońcem
Ja uwielbiam spray do oapalania Vichy Smile Nie wyobrażam sobie wyjścia na mocne słońce bez zabezpieczenia bo wiem, że od razu spiekłabym się na raka Sad Tutaj masz ich produkty ochronne http://www.vichy.pl/ideal-soleil/gama/r2135.aspx są naprawdę rewelacyjne Heart

Moje poprzednie tematy:
20-09-2016 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: ochrona przed słońcem
Jeśli natomiast szukalibyście dobrych kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej Waszych dzieci, to polecam Wam produkty marki https://www.mustela.pl/. Posiadają one odpowiednie filtry, które skutecznie chronią przed poparzeniami słonecznymi.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2019 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: ochrona przed słońcem
Ochrona przed słońcem to ważny temat ale jeśli dojdzie do poparzenia warto mieć wtedy odpowiedni środek w domowej apteczce. Na poparzenie słoneczne świetnie się sprawdzi Octenisept który idealnie odkazi rany i pomoże w szybkim leczeniu. Ma też wiele innych zastosowań o których możesz przeczytać na stronie firmowej.

Moje poprzednie tematy:
29-06-2020 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: ochrona przed słońcem
co z ochroną ust? stosujecie w lecie pomadki z filtrami? Ja się staram o takiej ochronie pamiętać, bardzo lubię pomadkę oeparol sunnyday. Ma filtr uv, super nawilża usta, zawsze jak idę gdzieś na plażę czy na kajaki to smaruję obowiązkowo, od wody jeszfze bardziej odbija się słońce i moóżna się migiem opalic

Moje poprzednie tematy:
18-07-2020 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 473
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: ochrona przed słońcem
Oczywiście dobre kremy z filtrem. Nie zawsze się pamiętam posmarować niestety i jak jednak skóra robi się czerwona to zaraz smaruję Octenicarem. To krem mocno łagodzący, regenerujący. W aptece można kupić. Dobry skład i pewne działanie. Od razu czuć ulgę.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2020 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: ochrona przed słońcem
Ochrona przed słońcem jest niezmiernie ważna. Stosowanie odpowiednich kosmetyków to podstawa. Jednak i tak dobrze wiedzieć co na oparzenia jest pomocne i skuteczne. Chociażby po to żeby móc szybko reagować w przypadku poparzenia skóry.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2020 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strach przed dentystą.... Lukrecja 20 8,092 22-03-2023 15:26
Ostatni post: zu0816

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS