Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla teścia
Autor Wiadomość
Hozbi
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Prezent dla teścia
(11-01-2018 22:02)Polariw napisał(a):  A zdradzisz jaki model kupiłeś, że tak ze szczęścia skakał ? Big Grin Szukam czegoś dla kuzyna na 25lecie i multitool wydaje się być fajnym prezentem ;D
Jak chcesz coś wyjątkowego to polecam edycję kolekcjonerską na 35lecie marki militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_pst_heritage_-_limitowana_wersja_832518_p94122.xml?wkm=Slider&kr=pst
(11-01-2018 22:02)Polariw napisał(a):  ile taka przyjemność kosztuje?
Zależy na czym ci zależy - jakość czy tylko coś co strzela. Czy wiatrówka ma być długa czy krótka. CO2 czy sprężyna. Jak chcesz tania to taka jest chyba najtańsza militaria.pl/import/wiatrowka_klasycznie_lamana_4,5_mm_p34035.xml
(11-01-2018 22:16)diksi napisał(a):  w sumie całkiem ciekawy pomysł na prezent przyznam, a każdy multitool zawiera te same narzędzia ? w sumie całkiem ciekawe jest to jak ktoś poemiścił te narzęcia w jednym przedmiocie
Nie, jakieś podstawy są podobne, ale większość różni sie narzędziami. Taka sama zasada jak przy scyzorykach. Każdy ma nóż ale reszta jest inna

Moje poprzednie tematy:
27-01-2018 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajak
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Prezent dla teścia
(27-01-2018 21:10)Hozbi napisał(a):  
(11-01-2018 22:02)Polariw napisał(a):  A zdradzisz jaki model kupiłeś, że tak ze szczęścia skakał ? Big Grin Szukam czegoś dla kuzyna na 25lecie i multitool wydaje się być fajnym prezentem ;D
Jak chcesz coś wyjątkowego to polecam edycję kolekcjonerską na 35lecie marki militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_pst_heritage_-_limitowana_wersja_832518_p94122.xml?wkm=Slider&kr=pst
Cena też jest wyjątkowa niestety :< Ale w końcu to leatherman a więc kawał porządnego sprzętu

(27-01-2018 21:10)Hozbi napisał(a):  
(11-01-2018 22:02)Polariw napisał(a):  ile taka przyjemność kosztuje?
Zależy na czym ci zależy - jakość czy tylko coś co strzela. Czy wiatrówka ma być długa czy krótka. CO2 czy sprężyna. Jak chcesz tania to taka jest chyba najtańsza militaria.pl/import/wiatrowka_klasycznie_lamana_4,5_mm_p34035.xml
Ale tania wiatrówka nie daje niestety tyle radości co taka z chociaż średniej półki cenowej

(27-01-2018 21:10)Hozbi napisał(a):  
(11-01-2018 22:16)diksi napisał(a):  w sumie całkiem ciekawy pomysł na prezent przyznam, a każdy multitool zawiera te same narzędzia ? w sumie całkiem ciekawe jest to jak ktoś poemiścił te narzęcia w jednym przedmiocie
Nie, jakieś podstawy są podobne, ale większość różni sie narzędziami. Taka sama zasada jak przy scyzorykach. Każdy ma nóż ale reszta jest inna
ja tam widzę wiele narzędzi, które się powtarzają w poszczególnych modelach tylko jest ich więcej lub mniej. Nie ma tak, że każdy ma tylko nóż. Większość ma też inne rzeczy

Moje poprzednie tematy:
    28-01-2018 22:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #63
    RE: Prezent dla teścia
    (28-01-2018 22:03)kajak napisał(a):  Cena też jest wyjątkowa niestety :< Ale w końcu to leatherman a więc kawał porządnego sprzętu
    ale czy jest wart żeby wydać 800 zł ? za to można już kupić telefon


    (28-01-2018 22:03)kajak napisał(a):  Ale tania wiatrówka nie daje niestety tyle radości co taka z chociaż średniej półki cenowej
    wiadomo im więcej bajerów tym lepiej. wiatrówka średniej półki to jaka ?


    (28-01-2018 22:03)kajak napisał(a):  ja tam widzę wiele narzędzi, które się powtarzają w poszczególnych modelach tylko jest ich więcej lub mniej. Nie ma tak, że każdy ma tylko nóż. Większość ma też inne rzeczy
    w ogóle widziałam że rbią nawet etui dla mutlitooli i scyzoryków

    Moje poprzednie tematy:
      03-02-2018 23:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Inżynier Mamoń
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 739
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #64
      RE: Prezent dla teścia
      Mój teść to prawdziwy majsterkowicz, dlatego na urodziny kupiliśmy mu z żonką wózek warsztatowy Smile Znaleźliśmy idealny na https://sklep.techmark.com.pl/wozek-wars...y-ww4.html i zamówiliśmy, szybko do nas dotarł także jesteśmy bardzo zadowoleni! Poza tym jest naprawdę porządny i na pewno długo teściowi posłuży, no a to jest najważniejsze Big Grin już nie mogę się doczekać aż mu go damy.

      Moje poprzednie tematy:
      07-02-2018 20:20
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #65
      RE: Prezent dla teścia
      Sam pomysł na prezent to nie wszystko. Moim zdaniem oprócz niespodzianki, którą chcemy zorganizować liczy się również opakowanie. Myślę, że jak chcemy naprawdę zaskoczyć mile bliską osobą powinniśmy dać z siebie 110 % dlatego wybierając przykładowo tak stylowe opakowania jak tutaj http://art-box.com.pl zachwycimy najbardziej wymagającą nawet osobę.

      Moje poprzednie tematy:
      13-02-2018 23:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      clea
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 41
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #66
      RE: Prezent dla teścia
      (21-01-2018 01:52)mathilde napisał(a):  My kupiliśmy teściowi wideorejestrator do samochodu. W Teletorium były całkiem fajne modele i wybraliśmy jeden z nich. Teść był bardzo zadowolony.
      Faktycznie, takie rejestratory są całkiem przydatne, sama też mam go w samochodzie i jestem z niego zadowolona.

      Moje poprzednie tematy:
        19-02-2018 17:39
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        wujekpawel
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 4
        Dołączył: Feb 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #67
        RE: Prezent dla teścia
        Inspirację na prezent znalazłem na stronie internetowej http://kluczowo24.pl/. Narzędzia, klasyczne samochody czy nowinki technologiczne to tematy które po części zainteresują każdego faceta - majsterkowicza. Myślę, że coś ciekawego na prezent też będzie.

        Moje poprzednie tematy:
          19-02-2018 20:52
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          eRaaamoni
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 1
          Dołączył: Feb 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #68
          RE: Prezent dla teścia
          A może kup mu rower, taki jak piszą na http://kochamrower.pl/ co?

          Moje poprzednie tematy:
            19-02-2018 22:14
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Otsoon
            Junior Member
            **

            Liczba postów: 3
            Dołączył: Feb 2018
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #69
            RE: Prezent dla teścia
            Moim skromnym zdaniem bardzo dobrym prezentem dla teścia, który lubi sobie pomajsterkować, będzie nasadka udarowa ze strony https://mjwnarzedzia.pl/8-narzedzia-udarowe . Takie narzędzia po prostu dobrze sprawdzają się jako prezenty dla tego typu ludzi Smile

            Moje poprzednie tematy:
              24-02-2018 18:59
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              karolina1918
              Junior Member
              **

              Liczba postów: 36
              Dołączył: Jan 2018
              Reputacja: 0
              Status: Offline
              Post: #70
              RE: Prezent dla teścia
              Skoro dużo podróżuje, to może przyda mu się power bank? Ostatnio kupowałam tacie na urodziny, tutaj masz wizytówkę sklepu, który ma w fajnej cenie: http://maxelektro.strikingly.com/

              Moje poprzednie tematy:
              25-02-2018 13:24
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              Odpowiedz 


              Podobne wątki
              Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
                Siatki dla kota i przeciw ptakom daniel4437878 0 49 11-04-2024 18:34
              Ostatni post: daniel4437878
                Dla dzieci daniel4437878 1 146 28-01-2024 13:49
              Ostatni post: jowitta41

              Skocz do:


              Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

              Reklama:


              auto promocje, wyprzedaże

              wyprzedaże, promocje - meble


              Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS