Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najważniejsze witaminy
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
najważniejsze witaminy
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://vitadiet.pl/pl/

Moje poprzednie tematy:
27-12-2022 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: najważniejsze witaminy
Bierzecie może regularnie witaminę D? Ostatnio szukałam też informacji na temat właściwości tej witaminy i znalazłam https://naspole.pl/a,lioq , ogólnie można tutaj dowiedzieć się jak wiele ma ona korzyści dla naszego organizmu

Moje poprzednie tematy:
31-01-2023 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: najważniejsze witaminy
Z tego, co mi wiadomo, to bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i dobrego samopoczucia jest witamina D. Dlatego też warto zadbać o to, aby różne produkty bogate w witaminę d3 codziennie znalazły się na naszym stole. Są to na przykład tłuste ryby morskie, żółtka jaj czy też mleko Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2023 19:59 przez monikabert90.)
24-02-2023 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: najważniejsze witaminy
Z jakich suplementów i witamin korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

lamele

Moje poprzednie tematy:
26-02-2023 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klaudia88
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: najważniejsze witaminy
Zgadzam się w pełni z moimi poprzednikami. Dbanie o własne zdrowie jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, że ich dieta nie dostarcza im wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Wszystko za sprawą ogólnie dostępnych fastfoodów czy dań do przygotowania na szybko w domu. Wystarczy poczytać z jakimi skutkami możemy się liczyć w dłuższej perspektywie czasu jeżeli przywykniemy do takiego "jedzenia". Dlatego im szybciej wprowadzimy dużo owoców czy warzyw sezonowych tym lepiej. Oczywiście możemy też kupić gotowe suplementy diety np. https://mybionic.pl/witaminy-i-mineraly/...witamina-d Suplementowanie witaminy D to podstawa prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Moje poprzednie tematy:
14-07-2023 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: najważniejsze witaminy
Przyjmować można witaminy w postaci różnych suplementów i na różne niedobory oraz dolegliwości. Jednak nie można losowo wybierać suplementów. Wszystko trzeba dobrać badaniami i pod kontrolą lekarza. Jeśli już taką wiedzę będziesz mieć, to suplementy znajdziesz na stronie https://biolit.pl/sklep/dzialanie/oskrzela-i-pluca/ .

Moje poprzednie tematy:
17-07-2023 04:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,051
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #7
RE: najważniejsze witaminy
Według mnie warto korzystac z usług i oferty najlepszych, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z suplementami i witaminami, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu, gdzie znajdziecie m.in. suplementy dla matek karmiących .

Moje poprzednie tematy:
01-11-2023 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  witaminy i suplementy karumas 11 748 03-01-2024 15:52
Ostatni post: alicja930
  witaminy sklep karumas 5 542 06-10-2023 13:26
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS