Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co warto jest kupic sobie na studia
Autor Wiadomość
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Co warto jest kupic sobie na studia
Wybieram się na studia od... stycznia Smile Tak tak, obecnie są dwie rekrutacje już. Zastanawiam się co kupić sobie w ramach przydatnego wyposażenia studenta. Jakieś porady?

Moje poprzednie tematy:
07-11-2022 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Co warto jest kupic sobie na studia
Są elementy stałe jak właśnie dobry kubek termiczny, szczelne pudełko na jedzenie. Kubek polecam szczególnie od Contigo https://kubekcontigo.pl/pol_m_Kubki-termiczne-1005.html Miałam ich wiele i ten nigdy mnie nie zawiódł.
Co do organizacji nauki najlepiej samemu ocenić jaki sposób jest dla ciebie najlepszy. Ja w trybie całkowicie stacjonarnym a nie zdalnym robiłam tak, że miałam notatnik w kratkę z wyrywanymi kartkami i np każdy wykład zaczynałam od zapisania daty kiedy się odbył i zbierałam cały dzień do teczki i w domu rozkladalam to po segregatorze do odpowiedniego miejsca zależnie od przedmiotu i tego czy to byl wykład, projekt, laborki, ćwiczenia. Do tego mialam kalendarz do ogarniania wszystkich terminów i zapisywałam tam sobie jeśli jakieś zajęcia się nie odbyły,zeby wiedzieć że nie mogę mieć z tego dnia notayek a nie że je zgubiłam
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
07-11-2022 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Co warto jest kupic sobie na studia
Moim zdaniem bardzo przydatne są na studiach (i nie tylko) zakreślacze pastelowe. Sama takich używam podczas robienia notatek. Z takiego oznaczonego różnymi kolorami tekstu dużo lepiej mi się uczy, od razu widzę, gdzie jest nowy wątek itp. Szybciej zapamiętuję też nowe pojęcia, jeśli są one zakreślone Wink

Moje poprzednie tematy:
23-03-2023 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Co warto jest kupic sobie na studia
Na pewno dużo zeszytów A4 Smile

Moje poprzednie tematy:
23-03-2023 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Co warto jest kupic sobie na studia
Gdzie najczęściej szukacie porad na interesujące Was tematy i dlaczego? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem lifestylu, mody lub aranżacji wnętrz, to polecam Wam sprawdzić stronę https://m83.pl , gdzie znajdziecie blog z najróżniejszymi artykułami.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2023 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Co warto jest kupic sobie na studia
Jakie studia w ogóle wybraliście? Bo wybór konkretnego kierunku najbardziej mnie teraz interesuje. Wiem, że jest taka uczelnia, jak https://ultswiecie.edu.pl/studia/filologia-niemiecka/ . Tam sprawdzicie między innymi taki kierunek, jak filologia niemiecka.

Moje poprzednie tematy:
20-04-2023 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie studia są najlepsze dzisiaj? janecz 155 100,706 Dzisiaj 00:30
Ostatni post: magda676
  studia podyplomowe dajuber 2 236 23-02-2024 01:36
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS