Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Autor Wiadomość
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
To jest tragedia, teraz coraz młodsze dzieci siedzą przed telefonem jak i komputerem, a niestety rodzice w większości nic sobie z tego nie robią. U nas w szkole powstały dodatkowe zajęcia, aby dzieciaki więcej się uczyły, są zadowolone. Dzięki programowi nowa era matświat https://swiatprogramow.pl/matswiat-terap...a-pro.html ich podejście do lekcji się zmieniło, uczą się poprzez zabawę.

Moje poprzednie tematy:
30-12-2021 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Może warto pomyśleć o zakupie zabawek, albo np hulajnogi czy roweru ktore zmuszą dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu? Fajną ofertę znajdziecie w sklepie https://takwiele.pl/ I z tego co widziałam, to ceny nie są wygórowane.

Moje poprzednie tematy:
30-12-2021 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MacieX822
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Teraz niestety nie wiele możemy zmienić... często dzieci uczą się online, pandemia zrobiła swoje. Może warto też z tego powodu wprowadzić ograniczenia w kwestii czasu wolnego przed komputerem? No a jak wgl nauka online u was wygląda? Ja sobie chwalę organizacje szkoły Te Vizja Ochota. Szkoła przygotowała się super na taką okoliczność.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2022 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Ten artykuł https://kidos.pl/blog/znaczenie-zabawy-w...u-dziecka/ może okazać się niezwykle pomocny. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Znajdziecie tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat znacznie zabawy w rozwoju dziecka. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, bo tego typu porady i wskazówki mogą okazać się niezwykle pomocne.

Moje poprzednie tematy:
20-03-2022 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Ja też miałam problem z odciągnięciem dziecka od komputera. Przez przypadek szukając książek dla siebie, trafiłam na taka ofertę https://www.taniaksiazka.pl/lego-marvel-...59490.html Zestaw klocków Lego inspirowany filmem Marvela. Okazało się że to doskonły wybór. Nie tylko syn ma świetną zabawę ale i tatuś. Dzięki temu więcej czasu spędzają razem.

Moje poprzednie tematy:
19-05-2022 06:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksy3
Senior Member
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Warszawski klub tenisowy http://wkt-mera.pl to miejsce które upowszechnia kulturę fizyczną oraz rekreację ruchową wśród dzieci. Jeżeli chcesz aby twoje dziecko spróbowało gry w tenisa ziemnego to śmiało zgłoś się do tego klubu i sprawdź jak wyglądają zajęcia.

Moje poprzednie tematy:
19-05-2022 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Ja myślę, że kluczem w takiej sytuacji byłby czas poświęcony dziecku. Można też spróbować dopasować odpowiednie zajęcia, zabawki zgodnie z oczekiwaniami czy zainteresowaniami dziecka. Mój najmłodszy synek oglądał w telewizji Psi Patrol i teraz wszystkie zabawki musimy kupować z motywem policyjnym. Dzięki temu cały czas jest zainteresowany tym co robi. Taką zabawkę (Super Zing posterunek policji) kupiłam przez Internet na stronie https://neduo.pl/pl/p/Super-Zings-poster...icji/19105. Absolutny strzał w 10 i zadowolenie synka Smile Zastanówcie się jak możecie pomóc swoim pociechom.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2022 13:33 przez blaack.)
20-05-2022 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
W mojej opinii jeżeli przede wszystkim będziecie na etapie poszukiwań ciekawych propozycji prezentów dla dzieciaków, które pomogą skutecznie wyciągnąć ich na zewnątrz to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez e-Kids Planet u których pomysłów nie brakuje. Na Dzień Dziecka dostał od nas hulajnoge dla dziecka w wersji trójkołowej balansowa Brown Lines 2+. Super wygląda i dużo częściej chce wychodzić na dwór nią pojeździć.

Moje poprzednie tematy:
01-06-2022 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kozik262
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Ja proponuję zakup gier planszowych i wspólne spędzanie czasu na nich, także też wycieczki nad jezioro lub do lasu.
____________________
Znajdź pracę zanim ona znajdzie ciebie.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2022 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Ja uważam, że ciekawym pomysłem mogłoby być po prostu zorganizowanie takich zajęć, w których można spędzić czas wspólnie z dziećmi poza domem. Przecież dzisiaj nie powinno być to żadnym wyzwaniem. Są nawet w przestrzeni publicznej hulajnogi dla dorosłych i zastanawiam się, czy można je wykorzystac podczas wspólnego spędzania czasu z rodziną. Co myślicie na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
    16-12-2022 15:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Dzieci scrappy 199 137,388 27-03-2024 10:09
    Ostatni post: bluem
      Dobra szkoła angielskiego dla dzieci Lukrecja 27 42,979 21-08-2023 16:01
    Ostatni post: seba

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS