Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmarźluch
Autor Wiadomość
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zmarźluch
Czy Wy również teraz jesienią oraz zimą tak marźniecie? Czy macie jakieś sposoby na to jak się rozgrzać?
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
26-10-2022 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zmarźluch
Ja zaczęłam marznąć po operacji tarczycy (przy nadczynności przy każdej pogodzie było mi ciepło). Teraz ratują mnie swetry z kaszmiru i rozgrzewające jedzenie (np. curry, zupy).

https://meskiswiat.pl/sniegowce-meskie-o...a-na-mroz/

No i polecam kupić sobie również dobrej jakości śniegowce. Z doświadczenia wiem, ze są to najcieplejsze buciki.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2022 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zmarźluch
Teraz mamy tyle ciekawych rozwiązań, że możemy z łatwością zabezpieczyć się przed zimnem. Ja kupiłam mojej mamie z okazji Mikołajek ogrzewacze do dłoni. Postawiłam na propozycję ze strony: https://swistowski.pl/pl/e-shop/1585-ogr...30029.html Według mnie to fajna sprawa jeśli ktoś jest zmarźluchem Wink

Moje poprzednie tematy:
28-11-2022 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zmarźluch
W sumie ja również często marznę zimą, ale to wcale nie jest powiedziane, że sama sobie z tym nie poradzę. Na pewno szukam opcji takich jak pompy ciepła Radzymin , bo dzięki nim można sprawnie ogrzewać dom i niczym się nie martwić. A mi na tym najbardziej zależy, czego by o mnie jednak nie powiedzieć.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2022 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS