Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
projekt hali
Autor Wiadomość
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: projekt hali
(15-12-2018 01:28)tralinka napisał(a):  W firmie ojca hale magazynowe stawiała firma Commercecon, są godni polecenia bo tata ma różne doświadczenia a ich bardzo chwalił, mówił wręcz że jakby tylko na takich fachowców trafiał to już byłby milionerem Big Grin działają dokładnie pod dyktando klienta (oczywiście w ramach wszelkich norm i standardów), są w stanie zrobić wszystko i wyprodukować dowolne konstrukcje. I wcale się nie cenią jak niektórzy, fachowa robota bez naciągania, a przy tym tylko najlepsze materiały w użytku.

a to jest generalny wykonawca? mąż szuka teraz wykonawcy do budowy hali a ma złe doświadczenia z osobami od wykończeń

Moje poprzednie tematy:
26-12-2018 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: projekt hali
Jeżeli chodzi o budowę to polecam Ci zaopatrzyć się w niwelator laserowy tutaj http://www.geoida.pl/sprzet_geodezyjny,k...cyjne.html Taki niwelator laserowy jest w bardzo dobrych ofertach cenowych, a pomoze Ci przy równaniu terenu. Warto go mieć wtedy praca idzie szybciej.

Moje poprzednie tematy:
29-12-2018 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: projekt hali
(26-12-2018 17:49)marcela napisał(a):  
(15-12-2018 01:28)tralinka napisał(a):  W firmie ojca hale magazynowe stawiała firma Commercecon, są godni polecenia bo tata ma różne doświadczenia a ich bardzo chwalił, mówił wręcz że jakby tylko na takich fachowców trafiał to już byłby milionerem Big Grin działają dokładnie pod dyktando klienta (oczywiście w ramach wszelkich norm i standardów), są w stanie zrobić wszystko i wyprodukować dowolne konstrukcje. I wcale się nie cenią jak niektórzy, fachowa robota bez naciągania, a przy tym tylko najlepsze materiały w użytku.

a to jest generalny wykonawca? mąż szuka teraz wykonawcy do budowy hali a ma złe doświadczenia z osobami od wykończeń

generalny wykonawca, mają sprawdzonych podwykonawców jeśli o to chodzi zero obaw. Sami za to odpowiadają także skrupulatnie dobierają i nadzorują te prace.

Moje poprzednie tematy:
30-12-2018 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: projekt hali
A mnie bardzo ciekawi w tym Waszym projekcie hali jedna, dość istotna informacja... W jaki sposób poradziliście sobie z wierceniem w betonie ? Pytam o to dlatego, ponieważ sam ostatnio u mnie w firmie miałem troszkę podobny dylemat z jakiego narzędzia tutaj najlepiej skorzystać, ale ostatecznie wspólnie z moim kierownikiem budowy zdecydowaliśmy, że do takiego szybkiego i precyzyjnego wiercenia w betonie zdecydowanie najlepiej nada się koronowy system wiertniczy ze strony https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/wiertnice/ . Wcześniej miałem już w moim parku maszynowym kilka narzędzi tej marki, więc wiedziałem, że mogę liczyć na najwyższą jakość, ale powiem wam szczerze, że tak spektakularnych efektów to nawet ja się nie do końca spodziewałem... W godzinę udało się nam wywiercić o ponad 40% więcej otworów niż dawała radę wcześniej wywiercić nasza wysłużona i nadgryziona zębem czasu wiertnica... Big Grin Nadszedł najwyższy czas na to żeby ją wymienić i w porę się to stało wszystko Smile

Moje poprzednie tematy:
07-01-2019 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrycjusz
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: projekt hali
W takim projekcie warto uwzględnić od razu urządzenia oraz technologie jakie zostaną wykorzystane w hali produkcyjnej. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek podnośniki taśmowe to zerknij sobie od razu na ofertę tej firmy https://interkraz.com.pl/ która jest producentem krążników, które cechują się mega trwałością. Jeśli na starcie uwzględnisz wszelkie aspekty o wiele łatwiej będzie coś później wdrożyć.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2019 10:37 przez patrycjusz.)
    09-04-2019 10:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: projekt hali
    Prowadząc własną firmę i magazyn polecam zaznajomić się z firmami https://vawnik.com/uslugi/ które dbają o jakość i bezpieczeństwo posadzek betonowych. Naprawiają, szlifują, polerują i wiele wiecej także jak Wasza posadzka jest już średniej jakości to będzie doskonały moment na skorzystanie z ich usług Wink

    Moje poprzednie tematy:
    28-08-2019 23:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: projekt hali
    Magazyn trzeba przede wszystkim wyposażyć w elementy, których wymagają od nas surowe przepisy BHP. Jedną z kategorii takich elementów są znaki BHP: https://sklep.techemznaki.pl/. Zastanawiam się nad tym, kiedy są one konieczne. Wiecie coś więcej na ten temat?

    Moje poprzednie tematy:
    04-09-2019 17:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Eagle
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: projekt hali
    Na hali przydatne okazały się dla nas też wózki magazynowe transportowe. Według mnie są niezbędnym elementem wyposażenia hali czy też magazynu.
    Moje poprzednie tematy:


    Energooszczędne domy z drewna
    10-09-2019 10:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    korn
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 467
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: projekt hali
    Hale stalowe projektuje też firma Frisomat. Zajmują się zresztą nie tylko projektami ale również kompleksowym wykonaniem takich hal na terenie całej Polski.

    Moje poprzednie tematy:
      18-09-2019 13:07
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: projekt hali
      Tutaj https://polerfloor.com/jak-czyscic-posadzke-betonowa za to możecie poczytać sobie artkuł z którego dowiecie się jak fachowo czyścic posadzkę betonową. Takie informacje na pewno się wam przydadzą. A macie tam źródła zabrudzeń i jak sobie z nimi poradzić?

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2022 21:17 przez jjusti18.)
      03-10-2022 21:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        super projekt mieszkania malinak22 10 1,785 26-10-2023 16:04
      Ostatni post: marcela
        Projekt ogrodu Werox963 9 1,806 18-12-2022 04:21
      Ostatni post: Henryk3

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS