Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PC czy Laptop ?
Autor Wiadomość
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #191
RE: PC czy Laptop ?
Jeśli masz laptopy i potrzebujesz profesjonalnej pomocy, to skontaktuj się z firmą https://www.electro-lab.eu/ Mają szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją laptopów, które pomogą Ci przywrócić sprzęt do pełnej sprawności.

Moje poprzednie tematy:
11-09-2023 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,190
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #192
RE: PC czy Laptop ?
Warto również kupić naprawdę wysokiej jakości, bezpieczny fotel gamingowy W tym temacie polecam firmę DXRacer. Jest to producent foteli gamingowych z wysokiej półki który zapewnia nie tylko znany brand ale również możliwość dopasowania indywidualnych ustawień fotela pod użytkownika. Jakość wykonania i dbałość o zapewnienie odpowiedniego komfortu zadowoli Cię w 100%. Polecam szczerze.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2023 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #193
RE: PC czy Laptop ?
Jeśli chodzi o laptopy, warto sprawdzić stronę https://www.itmarket24h.pl/top5-najlepsz...-biurowej/ Tam znajdziecie obszerny ranking laptopów, co ułatwi Wam wybór odpowiedniego modelu.

Moje poprzednie tematy:
17-10-2023 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Do kompa: słuchawki + mikrofon razem czy osobno? Fanta 3 2,324 16-02-2023 08:38
Ostatni post: sylka
  Laptop Maziaja 37 24,574 22-11-2022 20:12
Ostatni post: Kotar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS