Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fryzjerzy...
Autor Wiadomość
fromja
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Fryzjerzy...
Różnie bywało ale odkąd chodzę do Magii Blondu to w ogóle się nie stresuję jak wyjdzie moja fryzura. Zawsze jest super, wszystko perfekcyjnie zrobione, jak jesteście z Warszawy to polecam.

Moje poprzednie tematy:
13-07-2020 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Fryzjerzy...
Dbajmy o swoje włosy oraz ich koloryzacją, bo są na pewno kluczowym elementem naszego wyglądu na co dzień. Dlatego ja jednak wolę mieć swojego sprawdzonego i pewnego fryzjera, który zawsze zaproponuje mi metamorfozę odpowiednio pasującą do mnie. Ze swojej strony mogę polecić w Warszawie salon Inharmony którzy także mogą poszczycić się obsługą wielu naszych gwiazd. Liczę, że i Wy się co do nich nie zawiedziecie Smile

Moje poprzednie tematy:
19-07-2020 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Fryzjerzy...
Mój fryzjer niedawno namówił mnie na zabieg pielęgnacyjny - terapia keratynowa, zabieg był przyjemny i wykonywany za pomocą keratyny Amazon Keratin każdy może wybrać pomiędzy 3 rodzajami keratyn: jabłkową, czekoladową i winogronową. Ja zdecydowałam się na czekoladową - włosy wygładzone, gładkie i grusze, u osób z kręconymi włosami zabieg wygładzi loki i pozostawi delikatne fale.

Moje poprzednie tematy:
06-08-2020 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Fryzjerzy...
W Warszawie jednym z najlepszych jest Daniel z J'ADORE INSTYTUT https://jadoreinstytut.com/warszawa/fryz...ie-wlosow/ byłam u niego na keratynowym prostowaniu i jestem zachwycona. Włosy są lśniące, miłe w dotyku, pięknie błyszczą.

Moje poprzednie tematy:
20-08-2020 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Fryzjerzy...
Ja mam po prostu pecha do fryzjerów.. chyba jeszcze nigdy nie trafiłam na prawdziwego profesjonalistę..

Moje poprzednie tematy:
23-08-2020 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Fryzjerzy...
Mój ulubiony to fryzjer Mokotów od lat do niego chodzę. Szczególnie, że zna się na kręconych włosach, co nie jest takie popularne. Dlatego od lat go polecam.

Moje poprzednie tematy:
14-10-2020 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Fryzjerzy...
A znacie taki salon jak Jean Louis David ? Dla mnie nie ma lepszego, a uwierzcie mi że byłam u różnych fryzjerów i sporo eksperymentowałam na głowie. Stąd wychodzę zawsze zadowolona. Dodatkowy plus to ich apka https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis...1006590394 przez którą można umawiać się na wizyty.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hutkowa
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Fryzjerzy...
(13-07-2020 18:49)fromja napisał(a):  Różnie bywało ale odkąd chodzę do Magii Blondu to w ogóle się nie stresuję jak wyjdzie moja fryzura. Zawsze jest super, wszystko perfekcyjnie zrobione, jak jesteście z Warszawy to polecam.
którą fryzjerkę z Magii polecasz? Chciałabym zrobić sobie jasny, chłodny blond a słyszałam, że tam się specjalizują w takich metamorfozach Smile

Moje poprzednie tematy:
13-11-2020 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Fryzjerzy...
Dobry fryzjer to ważna sprawa. Tutaj http://krainafryzur.pl/ znajdziecie profesjonalny salon fryzjerski w Bytomiu, którego jestem stałym klientem

Moje poprzednie tematy:
05-02-2021 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Fryzjerzy...
Długo poszukiwałam w swoim małym mieście fryzjera, który mógłby mi wiele powiedzieć o naturalnych perukach, bo zastanawiam się nad taką dla moich przerzedzonych włosów. Nie uzyskałam odpowiednich informacji, dlatego zaczęłam szukać online i trafiłam na stronę https://perukakrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ Dla mnie to ogrom wiedzy!

Moje poprzednie tematy:
10-02-2021 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS