Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trener personalny -zarobki?
Autor Wiadomość
Mixii
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Trener personalny -zarobki?
Orientuje się ktoś ile można zarobić jako trener personalny na siłowni? Widziałem, że ofert pracy jest całkiem sporo, a teraz w Gdańsku będzie organizowany taki kurs - http://www.fit-academy.pl/kurs-trenera-p...go-gdansk/ koszt to 1500 zł, ale to w zasadzie po miesiącu pracy się zwraca, więc nie jest to jakaś straszna inwestycja. Co myślicie? Da się w tym fachu zarabiać dobrze i konkretnie czy nie?

Moje poprzednie tematy:
19-07-2016 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PawelR
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Trener personalny -zarobki?
(19-07-2016 22:46)Mixii napisał(a):  Orientuje się ktoś ile można zarobić jako trener personalny na siłowni? Widziałem, że ofert pracy jest całkiem sporo, a teraz w Gdańsku będzie organizowany taki kurs - http://www.fit-academy.pl/kurs-trenera-p...go-gdansk/ koszt to 1500 zł, ale to w zasadzie po miesiącu pracy się zwraca, więc nie jest to jakaś straszna inwestycja. Co myślicie? Da się w tym fachu zarabiać dobrze i konkretnie czy nie?

Je rok temu zrobiłem kurs trenera personalnego w akademii polskiej w Krakowie https://www.akademiapolska.pl/kursy-i-sz...ego-krakow na dzień dzisiejszy pracuje w Rzeszowie jako trener personalny i miesięcznie zarobie od 3000 do 4000 zł ale to wiadomo, kurs to nie wszystko ludzie muszą Cię polubić no i oczywiście widzieć efekty pracy z Tobą Smile

Moje poprzednie tematy:
    16-09-2018 14:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    michallebay
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Trener personalny -zarobki?
    Bardzo ciekawe artykuły. Zastanawiałem się nad tym właśnie.



    ________
    http://www.placpigal.pl/blog/telewizor-n...-cechowac/

    Moje poprzednie tematy:
      16-09-2018 18:54
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jeremiasz0
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 10
      Dołączył: Nov 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #4
      RE: Trener personalny -zarobki?
      To zależy też w jakiej siłowni trener pracuje i jak dużo ma indywidualnych treningów.

      Moje poprzednie tematy:
        19-11-2018 16:38
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        monikabert90
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,419
        Dołączył: Nov 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #5
        RE: Trener personalny -zarobki?
        Taka praca może być nie tylko opłacalna, ale może też sprawiać wiele przyjemności, wiec jeśli interesujecie się sportem i zdrowym odżywianiem i nie boicie się kontaktu z ludźmi, to warto spróbować. Na pewno przyda się jakiś profesjonalny kurs, na przykład taki, jaki organizuje firma szkoleniowa Kar Group. Na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/szkolen...uktorskie/ możecie się zapoznać z ich pełną ofertą, do czego gorąco Was zachęcam Smile

        Moje poprzednie tematy:
        12-02-2019 23:49
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        kolka
        Member
        ***

        Liczba postów: 136
        Dołączył: Feb 2019
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #6
        RE: Trener personalny -zarobki?
        Można zarobić całkiem dużo. ^^ W zależności oczywiście od ilości klientów, jak i siłowni jak to wspomniał jeremiasz0. Ja robiłem taki kurs na trenera personalnego Katowice co mi się bardzo opłaciło, ponieważ mam odpowiednie kwalifikacje, a również zdobyłem szeroką wiedzę. ^^

        Moje poprzednie tematy:
        11-03-2019 06:46
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        potuk
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 17
        Dołączył: Jan 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #7
        RE: Trener personalny -zarobki?
        Kurcze myślałem że trener personalny wychodzi na tym dużo lepiej.

        Spotykam się często z pytaniami i prośbami, aby podyskutować na temat sprzedaży i marketingu usług profesjonalnych. W tym biura księgowe, kancelarie prawne i softwarehouse. Zapraszam do zadawania pytań czytelników portali ekonomicznych. Rozglądam się narzędziem (najlepiej jakiś SaaS), który ułatwiłby nam zarządzanie kampaniami marketingowymi. Gdy trafiłem na blog finansowy https://finansowybloger.pl/ o biznesie i marketingu, pomyślałem że warto oszczędzać i wdrożyć automatyzacjęę. Funkcjonalności, których na pewno potrzebuje to, możliwość dodania projektu (kampanii) z konkretnymi działaniami, etapami i terminami. Widok timeline/Gantt projektu z podziałem na etapy i działania. Możliwość zarządzania czasem, finsansami, oszczędzania i inwestowania. Widok timeline/Gantt wszystkich projektów (Na razie mam to w Excelu, ale coraz ciężej to obsługiwać i aktualizować). Dobrze jakby była możliwość zarządzania taskami w ramach projektu. Większość systemów do zarządzania projektami nawet, jeśli wizualizuje coś na osi czasu to poszczególne zadania do odhaczenia. My potrzebujemy widoku, kiedy będzie trwała kampania na Facebooku, w Google, w RTB itd.

        Moje poprzednie tematy:
          23-10-2019 01:49
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          MichałWrok
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 436
          Dołączył: Jan 2019
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #8
          RE: Trener personalny -zarobki?
          Jeżeli masz doświadczenie, które jest poparte świetnymi efektami twoim klientów to zdecydowanie można na tym dobrze zarobić. Jednak na początku warto postawić na dobrych specjalistów, jeżeli chodzi o swój rozwój czyli odbycie potrzebnych kursów oraz szkoleń w zakresie trenera personalnego. Ja tak trafiłem na As Edukacja https://asedukacja.pl/oferta/kursy-pozos...rsonalnego i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Przede wszystkim profesjonalne podejście do ucznia, duża dawka wiedzy i umiejętności. Dzięki czemu sprawnie mogłem zabrać się za treningi z klientami.

          Moje poprzednie tematy:
          13-12-2020 19:25
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          sylka
          Posting Freak
          *****

          Liczba postów: 1,401
          Dołączył: Nov 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #9
          RE: Trener personalny -zarobki?
          Wszystko zależy od waszego doświadczenia, wiedzy i zadowolenia klientów. Prawda jest taka, że praca trener personalny u każdego wygląda inaczej, ale jako wolny strzelec - sami możecie ustalić sobie koszty waszych usług.

          Moje poprzednie tematy:
          14-02-2021 23:27
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Kazikdobry
          Posting Freak
          *****

          Liczba postów: 871
          Dołączył: Jan 2019
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #10
          RE: Trener personalny -zarobki?
          (14-02-2021 23:27)sylka napisał(a):  Wszystko zależy od waszego doświadczenia, wiedzy i zadowolenia klientów. Prawda jest taka, że kasiafigula.com]praca trener personalny[/url] u każdego wygląda inaczej, ale jako wolny strzelec - sami możecie ustalić sobie koszty waszych usług.

          Jeżeli jest dobry, ma stałych klientów to myślę że to może być przyzwoity pieniądz.
          Stawki ustala się indywidualnie jak np fryzjerzy.

          -----------
          księgowość

          https://goo.gl/maps/LYULMzyLfuN1a2gU6

          Moje poprzednie tematy:
          22-11-2021 15:59
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Trener personalny online Misztal 2 398 19-05-2023 12:40
          Ostatni post: alka
            trener personalny fatyka 3 403 09-05-2023 22:23
          Ostatni post: dajuber

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS