Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotograf ślubny
Autor Wiadomość
Piotr56ad
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Fotograf ślubny
Poszukujesz profesjonalnego fotografa na swój ślub i wesele w 2013 roku? Masz już dość niskiej jakości zdjęć? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. A w niej znajdą Państwo między innymi szereg pakietów ślubnych, fotografię modelingową, studyjną, rodzinną, dzieci. Na rynku pracujemy już od 10 lat ciągle podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Jesteśmy laureatami wielu konkursów fotograficznych. Już dziś zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie. Serdecznie zapraszamy Telewizja i Internet oferty- jak je porównać?.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2022 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Fotograf ślubny
Jeśli poszukujecie kogoś do sesji lub do reportażu z jakiejś uroczystości, to myślę, że niezawodni są https://okurcze.com/ . Śmiało możecie sprawdzić sobie na ich stronie całą ofertę i na pewno uda się Wam podjąć współpracę. Ta firma to pełen profesjonalizm.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2022 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Fotograf ślubny
Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy. Jeżeli pracujecie jako fotograf ślubny lub kamerzysta, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić umowa dla fotografa ślubnego , która jest rzetelnie przygotowana z pomocą kancelarii prawnej.

Moje poprzednie tematy:
10-10-2022 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Fotograf ślubny
Każdemu kto pragnie aby dzień ślubu został uwieczniony w wspaniały sposób polecam skontaktować się z https://www.piotrurban.pl/fotoreportaz-slubny-oferta. Jest to niezwykle utalentowana osoba która każde zlecenie traktuje indywidualnie i realizuje zgodnie z oczekiwaniami postawionymi przez klienta. Posiada głowę pełna rewelacyjnych pomysłów które podsuwa podczas sesji. Z nim stworzycie pamiątkę która będzie nie tylko wspaniałym wspomnieniem ale również odzwierciedleniem wszystkich emocji tego dnia. Polecam gorąco.

Moje poprzednie tematy:
11-04-2023 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Fotograf ślubny
Jednym z bardzo utalentowanych i profesjonalnych fotografów jakiego mogę szczerze polecić jest fotograf ślubny łódź Fotografią zajmuje się już od kilku lat i podchodzi do każdego zlecenia z niesamowitym zaangażowaniem. Wykonując zdjęcia, zawsze stara się o ich jak najwyższą jakość, a także dba o to, by spełnić indywidualne oczekiwania Klientów. Na prawdę polecam.

Moje poprzednie tematy:
02-07-2023 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotograf na ślub ragerian87 14 5,869 11-03-2024 14:36
Ostatni post: dajuber
  fotograf erotyczny dajuber 0 123 12-04-2023 09:27
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS