Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekuperacja
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Rekuperacja
Hej! Przymierzam się od jakiegoś czasu do zakupu rekuperacji do swojego domu, ale nie wiem na jakie urządzenie warto się zdecydować. Rozmawiałem o tym niedawno ze swoim kolegą i ten polecił mi taką stronę https://karino.pl/. Myślicie, że będzie to odpowiedni wybór? Z tego co widzę to firma ta oferuje naprawdę porządne rekuperatory. Zależy mi na wydajnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Dajcie znać co uważacie na ten temat, będę wam bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
30-01-2023 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Rekuperacja
Jeśli chcesz mieć w swoim domu czyste i zdrowe powietrze w swoim domu to warto zainteresować się tematem rekuperacji. W artykule https://sobir.pl/jakie-sa-zalety-rekuperacji/ przeczytasz o zaletach tego systemu, który pozwala na odzyskiwanie ciepła i filtrowanie powietrza. Dowiesz się, jakie korzyści niesie ze sobą zainstalowanie rekuperatora, jak wpływa na komfort mieszkańców, a także na oszczędność energii. Dlatego mam nadzieję, że po wszystkim uda się podjąć racjonalna decyzję dla swojego domu.

Moje poprzednie tematy:
04-04-2023 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rekuperacja laik66 6 310 04-12-2023 12:40
Ostatni post: dajuber
  co to jest rekuperacja ? karumas 1 285 23-07-2023 12:53
Ostatni post: bambo2

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS