Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta dla osób z problemami
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Dieta dla osób z problemami
Należy udać się do dietetyka, a nie samemu kombinować. Specjalista ma znacznie większą wiedzę, dzięki czemu taka dieta prawdę nam pomoże. Tutaj http://wilmed.pl/uslugi/dietetyka/ jest namiar na dobry gabinet. Można tam również wykonać niezbędne badania.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2017 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Dieta dla osób z problemami
Ta dieta http://www.pozaistyl.pl/dieta-low-carb/ jest według mnie bardzo skuteczna, ale przede wszystkim jest zdrowa dla organizmu

Moje poprzednie tematy:
08-02-2018 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Dieta dla osób z problemami
Myślę, że każdy ma po prostu inne problemy i ciężko jednoznacznie wskazać taką dietę, która będzie odpowiednia dla wszystkich. Często też ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z niektórych problemów, tak było i ze mną dopóki nie trafiłam na artykuł http://natrawienie.pl/o-czym-swiadczy-bo...-po-mleku/ . Uświadomiłam sobie dzięki temu, że mam problemy z trawieniem i zastosowałam się do podanych porad i wskazówek Wink problem minął, mam nadzieję, że Wam również pomoże ten blog Wink

Moje poprzednie tematy:
20-02-2018 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Dieta dla osób z problemami
Problemy z trawieniem to straszna dolegliwość... Dodatkowo jeszcze jak do tego dochodzą potworne zaparcia, to już w ogóle dramat. Ale na szczęście udało i się z tego wyjść na prostą, dzięki diecie i preparatowi intesta z maslanem sodu, stosuję go juz 3 tydzień i po bolesnych zaparciach i wzdęciach ani śladu.

Moje poprzednie tematy:
03-07-2018 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Madameadame2
Member
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Dieta dla osób z problemami
Ja to na szczęście skupiam się na tym żeby mieć diete ustawioną pod odchudzanie wyłącznie. Na razie staram sie przyzwyczaić organizm do większej ilośći mniejszych posiłkow. Na stronie https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/ile...-dziennie/ dobrze rozpisują jak to powinno wyglądać

Moje poprzednie tematy:
    04-07-2018 19:28
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    goralka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 42
    Dołączył: Jul 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Dieta dla osób z problemami
    Powinnaś zaczerpnąć opinii profesjonalisty, nie ma co ryzykować. Mogę polecić Ci dietetyka Bielsko Biała Smile Myślę, że dobór odpowiedniej diety należy pozostawić dietetykowi.

    Moje poprzednie tematy:
    05-07-2018 11:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Dieta dla osób z problemami
    Na przyszłość polecam nutridrinki Fresubin i Supportan. Znajdziesz je w aptekach sieci DOZ. To dobre rozwiązanie przy problemach z żywieniem.

    Moje poprzednie tematy:
    25-05-2020 14:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Amelka01
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 628
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Dieta dla osób z problemami
    Taka dieta powinna uwzględniać wszelkie nasze preferencje zywieniowe - i tutaj polecam catering dietetyczny. Dla osób dbających o swoje zdrowie i nie mających czasu na przygotowywanie codziennie posiłków polecam kontakt z cateringiem Avocado. To firma której zdrowe odzywianie jest pasją https://cateringavocado.pl/ - bo wiadomo że odpowiednio zbilansowana dieta to klucz do długotrwałego zdrowia - fizycznego i psychicznego Smile Dostosowują posiłki do potrzeb klienta, a to ważna cecha takiej firmy cateringowej

    Moje poprzednie tematy:
    02-06-2020 22:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: Dieta dla osób z problemami
    Sam miałem już spore problemy z nadwagą. Głównie przez ogrom pracy, przez co jadłem śmieciowe jedzenie i tak waga podniosła się dość szybko. W końcu postanowiłem coś zrobić i się okazało. Jeśli chodzi o catering dietetyczny warszawa, to ja bym się kierował ku https://www.przelomwodzywianiu.pl/ bo sam z nich korzystałem i wiem, że z nimi można liczyć na szybkie efekty.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2021 15:31 przez keszek.)
    19-04-2021 11:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MonikFalk
    Member
    ***

    Liczba postów: 51
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: Dieta dla osób z problemami
    W takim razie jeżeli zastanawiacie się jak schudnąć to zdecydowanie polecam zwrócić tutaj uwagę na Mój Catering, dla mnie zdecydowany numer jeden jeżeli chodzi o Catering Dietetyczny do wygodnego funkcjonowania na co dzień. Ja korzystam z ich usług dopiero od miesiąca, ale jestem naprawdę mile zaskoczona. Przez ten czas nie było żadnej wpadki - wszystkie posiłki mi smakowały i zawsze docierały do domu na czas

    Moje poprzednie tematy:
    13-06-2021 13:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      rzeczy dla maluszka Tapikur 118 20,734 18-04-2024 16:05
    Ostatni post: sammas
      Reklama dla firmy jaka ? Tapikur 73 11,733 29-03-2024 15:01
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS