Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AZS - leczenie
Autor Wiadomość
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: AZS - leczenie
Wiadomo, leczenie to podstawa, trzeba znaleźć dobrego specjalistę u którego bedzięmy ciągle pod kontrolą. Do tego dobre kosmetyki. U nas też sprawdził się preparat Latopic - zawiera on 3 szczepy wyjątkowo dobranych, żywych bakterii kwasu mlekowego dzięki czemu zwiększona zostaje szczelność bariery jelitowej i jest mniejsza przepuszczalność alergenów

Moje poprzednie tematy:
09-07-2018 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: AZS - leczenie
A czy ktoś z Was boryka się z atopowym zapaleniem skóry u dziecka? Jeśli tak, to jakich kosmetyków używacie di pielęgnacji skóry maluszka? Ja słyszałam bardzo dobre opinie o produktach marki Mustela, a dokładniej tych z serii https://www.mustela.pl/product/nasze-pro...-do-atopii. Czy ktoś z Was miał okazje ich używać? Rzeczywiście są takie skuteczne i pomagają łagodzić objawy azs?

Moje poprzednie tematy:
14-11-2018 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: AZS - leczenie
Podawane przez was informacje nie napawają optymizmem. Myślałam, że AZS można się jakoś skutecznie pozbyć poprzez leczenie, odpowiednie preparaty itd., co więc stosować, by naprawdę przyniosło to ulgę? Już nawet nie mówię o samym wyglądzie skóry, bo to jest sprawa drugorzędna, ale sama ta suchość, pieczenie i ból naprawdę męczą, szczególnie, że u mnie trwa to już bardzo długi czas. Powiedźcie mi coś o linii kosmetyków Allergoff Atopy https://allergoff.pl/, próbowałyście stosować? Jest to wyrób medyczny, dostępny w aptekach i w sklepie internetowym icb pharma, więc to już daje nam sygnał, że zawiera dobry skład i jest wysokiej jakości. Wyczytałam na stronie producenta, że produkty (a dostępny jest krem, oliwka, a nawet emulsja) nie zawierają w składzie parafiny, parabenów, surowców ropopochodnych itp. Skuszę się chyba na początku na krem, czy raczej od razu warto zastosować cały pakiet?

Moje poprzednie tematy:
08-01-2019 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tesska11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: AZS - leczenie
Współczuje leczenie musi być bardzo trudne..

Moje poprzednie tematy:
    16-01-2019 15:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Konstancja99
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 603
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: AZS - leczenie
    moja siostra ma łuszczycę i szczerze jej współczuję. od zawsze miała problem, żeby nawet iść do fryzjera bo fryzjerki się brzydziły i bały się, że to zaraźliwe - szok. teraz jest nie lepiej, nawet na masaż się boi iść, bo kiedyś jej nie przyjęli jak się dowiedzieli, że ma łuszczycę Sad Na szczęście na rynku jest coraz więcej porządnych specyfików jak choćby na przykład https://sklep.arkana.pl/b2c_pl/problem/luszczyca.html które pomagają ludziom z tą chorobą choć trochę minimalizować odczyny na skórze.

    Moje poprzednie tematy:
    10-04-2019 11:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dziewczynaszamana
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,855
    Dołączył: Jul 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: AZS - leczenie
    Lepiej leczyć to u dermatologa.

    Moje poprzednie tematy:
      14-04-2019 19:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fiona45
      Member
      ***

      Liczba postów: 202
      Dołączył: Feb 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: AZS - leczenie
      Takie różne dobre produkty nie raz dla atopowej skóry są zakazane, wtedy warto pomyśleć dla dzieci nad mlekiem opartym na kozim mleku. Widziałam takie na https://www.e-zikoapteka.pl/capricare-2-...400-g.html . Często jest, że takie mleko dzieci mogą jeść.

      Moje poprzednie tematy:
        30-04-2019 12:21
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        persymona
        Member
        ***

        Liczba postów: 183
        Dołączył: Feb 2019
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #18
        RE: AZS - leczenie
        Z nami od dłuższego czasu jest atoperal, dobrze i na długo nawilża skórę. Sama widzę ogromną różnicę u synka jak regularnie tym smarujemy, skóra jest gładka, bez suchych i łuszczących się miejsc, które zaraz były drapane bo swedziały

        najlepsze do majsterkowania według mnie są elektronarzędzia ryobi. Mam już ich trochę bo z męzem lubimy majsterować i zebrała się już pokaźna kolekcja. Mają tą serię w której wzystkie urządzenia mogą działać na jednej baterii, spoko sprawa, możnadużo zaoszczędzić na akumualtorach.

        Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2019 23:16 przez persymona.)
        12-05-2019 23:15
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        olla molla
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 303
        Dołączył: Oct 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: AZS - leczenie
        W przypadku wszelkich dolegliwości skórnych najlepiej bezwłocznie wybrać się do lekarza, żeby zidentyfikować w czym tkwi problem i ustalić przyczynę dyskomfortu. Sama walczę z AZS już kilka lat i do codziennej pielęgnacji muszę stosować tylko naturalne kosmetyki. Ostatnio bardzo pomaga mi chociażby krem konopny firmy https://hermzlabs.pl/collections/frontpa...ykami-50ml . Natłuszcza, łagodzi swędzenie - jest super!

        Moje poprzednie tematy:
        25-08-2020 17:27
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        kardamonka
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 541
        Dołączył: Mar 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #20
        RE: AZS - leczenie
        Do pielęgnacji skóry atopowej są emolienty i tylko emolienty. Nawet naturalne kosmetyki podrażniają i bardzo wysuszają skórę, która pęka, piecze i swędzi. Do smarowania/natłuszczania Dermaveel - najlepsza maść bez recepty i bez sterydów.

        Moje poprzednie tematy:
        27-08-2020 19:36
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          leczenie depresji Jankowiak 26 8,108 11-10-2023 10:30
        Ostatni post: ninjaa
          Leczenie alkoholizmu laik66 10 433 06-10-2023 09:11
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS