Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kosovo je Srbija"
Autor Wiadomość
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #1
"Kosovo je Srbija"
Zauważyłem że nie ma tu wątku na ten temat i chciałbym go poruszyć jakie są Wasze odczucia i czy akceptujecie niepodległość Kosowa??

Ja z mojej strony go nie akceptuję ponieważ:

Oderwanie od Serbii jej serca, kolebki, centrum państwa w dobie jego świetności - prowincji Kosowo, było ciosem zadanym narodowi serbskiemu przed czterema laty przez połączone siły NATO i UE. Polska - w wyniku decyzji premiera Tuska i min. Sikorskiego - dziś zaprzedających Niemcom i Rosji własny naród, wówczas oficjalnie znalazła się wśród ponad siedemdziesięciu krajów uznających nowe albańskie „niepodległe państwo”; honor Rzeczypospolitej uratował prezydent Lech Kaczyński - przeciwnik tegoż uznania, dzięki któremu Warszawa nie nawiązała żadnych stosunków z mafijnym tworem stworzonym na Bałkanach. Nasza Ojczyzna w istocie pozostała miejscem, z którego nieprzerwanie płynął głos dobitnie ukazujący prawdziwe stanowisko Polaków w kwestii ograbienia bratniego nam narodu z ich ziemi. Szereg demonstracji i pikiet, liczne akcje informacyjne na obszarze całego kraju, transparenty i tematyczne okrzyki na stadionach, stały aktywizm uliczny, czy wreszcie niosące wsparcie wizyty polskich patriotów w Serbii, w tym na terenie Kosowa - to wszystko działo się przez ostatnie cztery lata. Uczyniło to z Polski miejsce szczególne na mapie Europy, skalą protestu, wraz z sąsiednimi Czechami porównywalne chyba jedynie z samą Serbią.

Do dziś pamiętam jak na całym stadionie niosło się "Kosovo je Srbija" a po meczu piłkarze z Serbskiego Kosowa podbiegli do nas zaczęli bić nam brawo i nawet próbowali zanucić doping za co poszło jeszcze głośniejsze "Kosovo je Srbija" i ciągło się to jakieś dobre pół godziny
A jakie jest zdanie Wasze na ten temat.

P.S Mam nadzieję że nie złamałem żadnego regulaminu
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
13-07-2012 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #2
RE: "Kosovo je Srbija"
Moje zdanie jest takie jeśli są patriotami tyo do takiej rzeczy nigdy by nie doszło to coś podobnego jak by Śląsk odłączył się od Polski. Kolejna sprawa jest taka niewiem czy zauważyliście ale wszystkie protesty oraz przeciwy zawsze najpierw wychodzą z Polski zaczym zazwyczaj idą nasi sąsiedzi(niemcy,czesi). Z czasem nie bd osobnych państw tylko rząd światowy ale to tylko moje skromne zdanie Smile
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
13-07-2012 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #3
RE: "Kosovo je Srbija"
Ze Śląskiem jest trochę inaczej bo wszystkie czołowe ekipy piłkarskie na Śląsku są pro Polskie tzn jeżdżą na wszystkie marsze patriotyczne itd: np
Górnik Zabrze około 100 głów na MN
GKS Katowice około 200 głów
ROW Rybnik 53 osoby
Odra Wodzisław też coś koło 50 osób
jedynym wyjątkiem są kibice Ruchu Chorzów którzy nawet podczas meczu o Puchar Polski Legia Warszawa- Ruch Chorzów w Kielcach wygwizdali hymn Polski.
Chociaż każdy Ślązak nie chce się odłączyć od Polski tylko uznać język Śląski tak jak jest z Kaszubskim.
A jeżeli czołowe ekipy ( to znaczy takie które wiodą prym w mieście) są pro Polskie to i reszta miasta też musi być bo to oni określają trendy
Ale pytam tutaj raczej o Kosowo i Serbię

13-07-2012 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #4
RE: "Kosovo je Srbija"
Ja nie mam zdania na ten temat, pewnie byłoby inaczej gdybym tam mieszkała no ale cóż ja sobie zawsze powtarzam ''nic nie dzieje się bez przyczyny'' jeżeli ludzie tak chcieli to tak jest i myślę że nie ma co podważać ich słowa bo to i tak nic nie zmieni i tak w ogóle to słyszę o tym pierwszy raz.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
14-07-2012 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS