Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nieruchomości
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: nieruchomości
Od siebie na pewno mogę polecić firmę https://cityroom.pl/ jak mowa tutaj o zarządzaniu nieruchomościami to mają duże doświadczenie i konkurencyjne ceny w porównaniu do innych firm.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2023 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: nieruchomości
O zarządzaniu to ja jeszcze nic nie wiem, dopiero jestem na etapie zakupy mieszkania więc nie pomogę. A tak wracając do tematu to bardzo mi się podoba osiedle Niebieski Bursztyn, deweloper je teraz w Redzie buduje

Moje poprzednie tematy:
15-09-2023 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,298
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: nieruchomości
W temacie nieruchomości firmą której śmiało możecie zaufać rozpoczynając poszukiwania idealnego domu lub mieszkania dla siebie jest https://mdevelopment.pl/ Ten deweloper przykłada szczególną uwagę do realizacji swoich inwestycji zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Każda z ofert jest niesamowicie zaprojektowana i przemyślana pod każdym względem. Otrzymacie tam nie tylko idealną dla siebie ofertę ale i rewelacyjną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Polecam Szczerze.

Moje poprzednie tematy:
18-09-2023 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: nieruchomości
Myślę że dobrze jest wynajmować mieszkanie. Dzięki temu nic nas nie trzyma, jeśli musimy się wyprowadzić, po prostu to robimy. Nie musimy czekać długich miesięcy, a nawet lat zanim sprzedamy mieszkanie. Pod adresem: https://wroclaw.mdr.pl/ jest oferta PFR Nieruchomości, gdzie można mieszkania wynająć na korzystnych warunkach.

Moje poprzednie tematy:
21-09-2023 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: nieruchomości
Jeśli ktoś zastanawia się nad sprzedażą mieszkania otrzymanego w spadku, polecam odwiedzić Sprzedaż mieszkania otrzymanego w spadku. Znalazłem tam wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Mam nadzieję, że pomoże to również wam.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2023 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: nieruchomości
Planujesz budowę domu? Zanim zaczniesz, warto zastanowić się nad projektem, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Zerknij na projekty domów, a może znajdziesz coś, co przyciągnie Twoją uwagę i da Ci ciekawe pomysły na wymarzone mieszkanie.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2023 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: nieruchomości
Jeśli chodzi o nieruchomości, to jestem zainteresowana rynkiem w Hiszpanii. Sporo konkretnych i przede wszystkim sprawdzonych oraz merytorycznych informacji, udało mi się uzyskać za pośrednictwem tej strony: https://www.najbor.com.pl/sekrety-hiszpa...westorow/. Jeśli również rozważacie inwestowanie w ten rynek, to moim zdaniem warto sprawdzić ten artykuł.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2023 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: nieruchomości
Bardzo fajne osiedla buduje deweloper http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ dlatego jeżeli na powaznie rozglądacie się za nowym mieszkaniem dla siebie - koniecznie zpaoznajcie się z tą ofertą.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2023 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: nieruchomości
Zastanawialiście się kiedyś nad tym, żeby kupić dom od dewelopera? Podoba mi się jedno osiedle domków jednorodzinnych w Krakowie, a i tak prędzej czy później planowałam zainwestować we własne lokum. Bardziej właśnie skłaniam się, zeby kupić gotowy dom i po prostu zaoszczędzić na czasie, co myślicie? Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie i możecie mi coś doradzić? ja patrzałam na mieszkanie apartament
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
31-10-2023 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biuro nieruchomości Emma 2 221 15-10-2023 14:25
Ostatni post: fatyka
  nieruchomości rzetelna wycena karumas 1 140 02-08-2023 09:27
Ostatni post: Konstancja99

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS