Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze konto bankowe
Autor Wiadomość
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Najlepsze konto bankowe
Szukam dla siebie najlepszego oraz najtańszego konta bankowego. Gdzie warto jest otworzyć konto? Może macie jakieś sugestie?
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
13-05-2022 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Najlepsze konto bankowe
Mamy na rynku co najmniej kilkadziesiąt banków i oferta w poszczególnych jest dosyć mocno zróżnicowana. Nie wyobrażam sobie, że udostępniając bankowi moje depozyty, ten będzie chciał jeszcze dodatkowo ode mnie kasę za prowadzenie. Dobry bank, powinien sam zarobić tyle pieniędzy aby wystarczyło na na prowadzenie rachunku i na to, aby jeszcze sam był w stanie na tym zarobić. Gdzie szukać korzystnych ofert? Cóż, możliwości jest całkiem dużo. Takie banki jak mbank, nest bank ing bank śląski nadal mają całkiem przyjemne opcje.
Polecam sprawdzić zwłaszcza ING Bank Śląski. Tutaj można znaleźć jego aktualną ofertę.

Moje poprzednie tematy:
13-05-2022 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Najlepsze konto bankowe
Wiem, że banki reklamują szereg propozycji to niestety nie w każdej sytuacji są w stanie zaoferować nam korzystne warunki. Też może być tak że ostatecznie spotkamy się z odmową. Tak jest np. w przypadku kredytów bardzo często jakiegoś zadłużenia finansowego. W tym momencie dobrze jest zobaczyć oferty proponowane przez inne instytucje niezwiązane z bankiem gdzie jest dostępny jest na przykład kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Gdańsk czy coś podobnego

Moje poprzednie tematy:
01-10-2022 06:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 579
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Najlepsze konto bankowe
Nie każdy zdaje sobie sprawę, że teraz można założyć konto bankowe przez internet od zaraz . Nie trzeba nawet czekać na kuriera, który miałby potwierdzić nasze dane, bo można to zrobić online, np. przez eDowód, wideoweryfikację albo selfie. W ten sposób można zaoszczędzić czas, a dodatkowo można korzystać z wielu promocji. Taką opcję mają już największe banki w Polsce.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2022 19:23 przez karinos83.)
19-10-2022 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Najlepsze konto bankowe
A czy wiecie do kogo należy zarząd getin noble bank ?

Moje poprzednie tematy:
07-01-2023 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,468
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #6
RE: Najlepsze konto bankowe
Obecnie banki oferują najróżniejsze profity za otwarcie konta osobistego.

ochrona firm Warszawa

Moje poprzednie tematy:
07-01-2023 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Najlepsze konto bankowe
Przy okazji, skoro już rozmawiamy o różnych bankach oraz kontach w banku, to wiecie kim jest getin noble bank prezes ? Jest nim Adam Marciniak. Został prezesem niedawno. Myślę, że to ciekawa informacja.

Moje poprzednie tematy:
08-01-2023 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Najlepsze konto bankowe
Wydaje mi się, że mogłaby was zainteresować jednak giełda notowania . Niedawno właśnie dużo osób polecało mi ten artykuł, więc może akurat znajdziecie tutaj coś odpowiedniego dla siebie, z tego co widziałam to jest on dosyć wartościowy co jest też jednak ważne.

19-01-2023 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Najlepsze konto bankowe
Wybór odpowiedniego konta firmowego jest nie łatwym zadaniem przez które sama musiałam przebrnąć. Z pomocą przyszedł mi rewelacyjny ranking który znalazłam na https://polakoszczedza.pl/ranking-najlep...-firmowe/. Strona zawiera zbiór najciekawszych i najkorzystniejszych dla klientów ofert. Ja sama zaczęłam z nich korzystać właśnie dzięki tej stronie. Pozwoliła mi ona zaoszczędzić nie tylko sporo czasu ale także pieniędzy. Dodatkowo w razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z zadania pytania w komentarzu a odpowiedź na nie uzyskasz w krótkim czasie.

Moje poprzednie tematy:
17-02-2023 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Najlepsze konto bankowe
Jeśli chodzi o bardzo dobry bank, to myślę, że warto zajrzeć na tę stronę https://bsraszyn.pl/ . Oferują bardzo dobre warunki dla osób fizycznych jak i firm. Muszę przyznać, że też byłem tym faktem zaskoczony. Chciałem założyć konto osobiste dla moich dzieci i udało mi się to zrobić na korzystnych, bardzo dogodnych warunkach.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2023 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie w Olsztynie kupić najlepsze wędliny od lokalnych producentów? kardamonka 1 207 25-10-2023 18:32
Ostatni post: monikabert90
  Jak wybrać najlepsze części do maszyn budowlanych? kardamonka 0 143 12-04-2023 15:41
Ostatni post: kardamonka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS