Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ulubiony film :)
Autor Wiadomość
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: Wasz ulubiony film :)
ja to ogólnie nie lubię własnie seriali ani filmów Smile Dlatego wolę zdecydowanie bardziej iść do teatru zwłaszcza jak sztuka jest konkretna i porządna. na przykład teraz w Lublinie beda grali spektakl NIC 4 września. Bilety już kupione Smile

Moje poprzednie tematy:
17-08-2020 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: Wasz ulubiony film :)
Jednym z moich ulubionych filmów ostatnio jest "O wszystko zadbam" który udało mi się oglądnąć na vod https://www.ogladaj.to/ Ten thriller jest naprawdę świetny, jak do niego przysiądziecie, to myślę, że tak jak ja się wciągniecie.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2021 13:06 przez wigzi.)
27-02-2021 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: Wasz ulubiony film :)
Mam wiele ulubionych filmów, dlatego ciężko mi wymienić jeden. Jeśli chodzi o moje ulubione gatunki filmowe, to na pewno są to horrory oraz thriller. Najlepiej jednak lubię, jak są to ekranizacje książek. Oczywiście muszą być dobrze wyreżyserowany, ponieważ czepiam się każdego szczegółu, szczególnie, jeśli wcześniej czytałem książkę.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2021 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MacieX822
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #84
RE: Wasz ulubiony film :)
Jeden to ciężko wymienić, jest tyle świetnych filmów, od tych starych klasyków, po nowości, że lista byłaby bardzo długa. Może 12 gniewnych ludzi? Film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jak lubicie oglądać filmy to może i telewizory od https://www.taniomania.pl/t/telewizory-lg-65-cali was zainteresują? Ja już mam nowy, bardzo duży.

Moje poprzednie tematy:
20-04-2021 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: Wasz ulubiony film :)
Thillery: druga twarz, Grabarz, Tajemnice z Manhattanu, azyl, Cloverfield Lane 10, Nędzne psy, wrobiony, Inkarnacja, Chloe, życie którego nie było, miasto ślepców, Wyścig z czasem, Zaginiona, Wróg, Sekretne okno, 8 części prawdy, the box, the gift, Droga, Paranoja, Klucz do wieczności, Istota, MEMENTO, Czwarty stopien, Pokój śmierci, Godnight mommy, Kanibal z Rotenburga, Fotograf, Jeziorak, Przebudzenie, Obłąkani, rezydent, Układ zamknięty, Labirynt, Trust, zapowiedź, władza, In secret, jestem legendą, Drapieżnik, cisza, intruz, człowiek z Cold Rock, Solace, I nie było już nikogo, Luster, 5 fala, Mroczny zakątek, Jacket, Narodziny Obłędu, Królowie ulicy, Zanim zasnę, Tatuaż, Sekret w ich oczach, Inni, Inwazja, Wyspa tajemnic, Wyspa, Anatomia strachu, Tłumaczka, Uwiedziony, Wezwanie, Colonia, Regression, W wirze kłamstw, Pogrzebany, Pojmani, Safe House, Michael Clayton, Insomnia, Prawo Zemsty, Słaby punkt, Księga Ocalenia, Metro Strachu, Kandydat, W Sieci zła, w sieci, Żona astronauty, Zdjęcie w godzinę, Między piekłem a niebem, Siła Strachu, Złodziej życia, American Psycho 1,2, Musimy porozmawiać o Kevinie, Morderstwo pierwszego stopnia, Wyrok śmierci, Gdzie leży prawda, Rzeka Tajemnic, Chciwość, Solace, Zaginiona dziewczyna, ślepy traf, Stan gry, Miasto Złodziei, Hannah, Loft, Polowanie na łowcę, Anatomia strachu,
No i polecam stronę https://filmi.pl/filmy-o-kanibalach Sporo informacji o dobrych horrorach.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2021 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: Wasz ulubiony film :)
Ciężko mi zdecydować. Jest wiele filmów, które lubię.. i cały czas dochodzą nowe. Tym bardziej że w sieci znalazłam stronę kinoportal.pl stworzoną z myślą o kinomaniakach. Teraz każdą wolę chwilę spędzam na oglądaniu filmów.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2021 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ulubiony serial, TV show. Zepsuta. 104 148,336 13-04-2023 10:33
Ostatni post: betty36
  dobry film na wieczór Karina 42 22,201 24-10-2022 11:58
Ostatni post: keszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS