Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowie zwierząt
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Zdrowie zwierząt
Warto rozważyć wprowadzenie produktów z CBD do diety ponieważ konopie mają bardzo pozytywne działanie. Osobiście polecam https://hempets.pl/ z tego względu że ich produkty są w 100% naturalne i nie posiadają zanieczyszczeń, które można spotkać w produktach innych marek tego typu

Moje poprzednie tematy:
08-09-2022 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Zdrowie zwierząt
jako właścicielka ponad 10 letniego psa staram się przede wszystkim stawiać na profilaktykę, regularne wizyty u weterynarza i badania to podstawa. jeśli szukacie dobrej placówki w Krakowie to polecam Arkę na ulicy Chłopskiej 2A. Świetni lekarze wielu specjalizacji, nowoczesny sprzęt diagnostyczny a do tego rozsądne ceny. dodam jeszcze, że przychodnia jest czynna przez cała dobę Smile

Moje poprzednie tematy:
12-09-2022 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aligru
Member
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Zdrowie zwierząt
Warto wiedzieć też, gdzie w okolicy przyjmuje okulista dla zwierząt. Nie zna się dnia ani godziny, gdy coś się może zdarzyć z oczami naszych milusińskich...

Moje poprzednie tematy:
21-09-2022 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Zdrowie zwierząt
Bardzo dobrego weterynarza znajdziesz tutaj https://www.neuro-vet.pl Zajmuje się m.ikn chorobami neurologicznymi u zwierząt i przeprowadza badania diagnostyczne. Odpowiednia opieka medyczna dla zwierzaków jest bardzo ważna. Posiadania np. psa wiażę się z odpowiedzialnością za niego.

Moje poprzednie tematy:
22-09-2022 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Zdrowie zwierząt
Jak zależy Wam na waszych czworonogach to polecam zapoznać się z tematem znakowania Smile tutaj wszystko macie opisane - https://worldpetnet.com/ W ogóle to jest ogólnoświatowy rejestr i można tam po zaczipowaniu właśnie zarejestrować czipa

Moje poprzednie tematy:
03-10-2022 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie kardiologiczne dla zwierząt Emma 0 1,640 21-08-2019 08:10
Ostatni post: Emma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS